ADIDAS

Raketa na padel Adidas Adipower Multiweight Ctrl 3.3 2024

7 499 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8920688

Raketa levála Alex Ruiz navržená pro zkušené hráče. Možnost nastavení hmotnosti díky Weight & Balance System a přozpůsobit tak raketu různým stylům.

Karbon 18k a pěna Eva High Memory pro tuhou raketu s maximálnír razancí. Rám zesílený technologií Power Embossed Ridge a drsný povrche Spin Blade Decal pro technické údery.

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +749 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  MOŽNOST OSOBNÍHO UPRAVENÍ

  Systém nastavitelné hmotnosti umožňuje nastavit vyvážení i celkovou hmotnost.

  VÝKON

  Díky gumě Eva High Memory a karbonovému povrchu 18K

  TECHNICKÉ ÚDERY

  Díky Spin Blade Decal, velmi drsnému finiši na povrchu.

  Ovladatelnost

  Díky vyvážení do ruky a kulatému tvaru.

  TUHOST

  Vyztužení: dvojitá karbonová vložka v jádru a rámu rakety

  Technické informace

  Určení

  Adidas Adipower Multiweight Ctrl 3.3 2024 je určena pro pravidelné všestranné hráče padelu, kteří hrají na pokročilé úrovni.

  Vyvážení: do ruky (265 mm).

  Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v mm.
  Čím vyšší číslo (vyvážení do hlavy), tím lepší bude raketa razantnější a stabilnější a také budete mít pocit, že je raketa těžká (těžší než kolik doopravdy váží). Nicméně bude hůře ovladatelná. A naopak čím bude hodnota menší (vyvážení do ruky), tím bude raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Hmotnost: 355–365 g

  Hmotnost se měří v gramech. Stejně jako vyvážení má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. A naopak, čím je raketa lehčí, tím je ovladatelnější, ale předá míčku méně energie.

  Weight & Balance System

  Přizpůsobte raketu každému svému pohybu. Tento systém odnímatelných závaží umožňuje nastavit vyvážení a celkovou hmotnost rakety a nabízí tak mnoho různých možností v jediné rukojeti. V závislosti na rozložení váhy na rámu, a to jak po stranách, tak na horní straně, je raketa buď orientována na větší kontrolu nebo umožňuje dosáhnout maximální razance.

  Dual Exoskeleton

  Pro dosažení maximální razance musí být raketa za všech okolností co nejtužší. Tato technologie zahrnuje vyztužení v podobě dvou vložek z karbonových vláken ve středu a rámu rakety, tedy v obou klíčových oblastech.

  Spin Blade Decal

  Tato technologie pokrývá plochy rakety drsným povrchem s vysokou přilnavostí. Výrazně se tím zvyšuje tření míčku, takže každý technický úder je najednou úžasně snadný.

  Eva Hight Memory

  Vysoce kvalitní hybridní paměťová pěna poskytuje pocit rychlosti při odskoku míčku z rakety a pohodlí při hře, ale také určitou míru kontroly, když na kurtu začne jít do tuhého.

  Power Embossed Ridge

  Karbon na vnější straně rámu výrazně zvyšuje odolnost proti zkroucení při nejsilnějších nárazech.

  Záruka

  2

  Hodnocení zákazníků