QUECHUA

Prutový stan Arpenaz 4.2 F&B | 4 osoby | 2 ložnice

5 999 Kč
Kód : 8561167

Co bylo při vývoji naším cílem? Nabídnout vám prutový stan s technologií Fresh&Black, který postavíte za okamžik. Díky chladnějšímu vzduchu a úplné tmě bude jen na vás, kdy se probudíte!

Prutový stan pro 4 osoby se dvěma oddělenými prostornými ložnicemi (předem zavěšenými) a velkou předsíní.

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  Prostor

  Ložnice: 140 × 210 cm. Předsíň na stání: 3,5 m². Podlážka.

  SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

  Jednoduché stavění díky barevnému rozlišení prutů. Sešité ložnice a tropiko.

  SNÍŽENÍ TEPLOTY

  Materiál Fresh: omezuje ohřívání vzduchu uvnitř stanu vystavenému slunci.

  ZASTÍNĚNÍ

  Materiál Black: zaručuje 99% tmu uvnitř ložnice.

  VĚTRUODOLNOST

  Odolný vůči větru o síle 6: asi 50 km/h. Otestováno ve větrné komoře.

  VODĚODOLNOST

  Vodní sloupec: tropiko > 2000 mm, podlážka > 2400 mm.

  SNADNÝ PŘENOS

  Obdélníkový obal. 60 × 30 × 30 cm. 54 litrů. 12,5 kg.

  Technické informace

  Snížili jsme dopad na životní prostředí

  Tento výrobek jsme vyrobili pomocí postupů ekologicky šetrné výroby.
  Klasické barvení textilu je náročné na spotřebu vody a použitou vodu zároveň nelze nijak dál využít. Abychom snížili dopad výrobku na životní prostředí, rozhodli jsme se pro hromadné barvení a integraci barevných pigmentů již při výrobě vláken.

  Předsíň a ložnice

  Předsíň 3,5 m² s výškou 1,9 m.
  Součástí stanu je také:
  – podlážka, kterou lze v případě deště ohrnout, – okénko se stíněním, – okénko s moskytiérou, – dvě kapsy na uložení věcí v každé ložnici a osm v předsíni. Do každé ložnice tohoto stanu se vejdou maximálně dvě matrace o šířce 70 cm.

  Stavění a rozkládání

  Prutová konstrukce s předem sepnutou ložnicí s tropikem.Čtyři barevné pruty protáhněte příslušnými otvory. Následně je zasuňte do černých otvorů, které jsou umístěny na spodní straně tropika. Do zadních rohů umístěte kolíky ve tvaru písmene V a vytáhněte stan směrem dopředu. Nakonec umístěte kolíky do předních dvou rohů.
  Doporučujeme stavět stan ve dvou.

  Technologie Fresh&Black pro chlad a tmu ve vašem stanu

  Více chladu a tmy pro lepší spánek! Fresh&Black je technologie patentovaná Decathlonem, která umožňuje odrazit sluneční paprsky a izolovat světlo díky specifickým materiálům. Takto snižujeme pocit tepla ve vašem stanu a zajišťujeme tmu. Aby byla technologie využita naplno, nezapomeňte stan večer vyvětrat!

  Ochrana před sluncem

  Naše technologie Fresh&Black je aplikována na materiál s ochranným faktorem UPF 50+.

  Pozor: buďte obezřetní, významná část UV záření může procházet otevřeným vchodem.

  Větrací otvory

  Odvětrávané tropiko nad předsíní umožňuje cirkulaci vzduchu a omezuje kondenzaci vlhkosti na vnitřní straně stanu. Každá ložnice má své vlastní větrání, jedno u stropu a jedno velké u země. Předsíň i ložnice jsou vybaveny moskytiérou.

  Odolnost vůči větru

  Všechny naše stany jsou testovány ve větrném tunelu na otočné desce. To proto, aby byla větrné zátěži vystavena každá strana stanu.
  Pokud je montáž provedena správně a všechna lanka jsou správně napnutá, odolá stan větru o síle 6, což odpovídá 50 km/h.

  Nepromokavost

  Nepromokavost našich stanů ověřujeme testováním. První test probíhá v laboratoři, kde je výrobek vystaven 200 l vody/h/m² po dobu 3 hodin, takové množství vody simuluje tropický déšť, během kterého naprší 200 mm vody/h. Druhý test probíhá v reálných podmínkách, kdy naše týmy testují stan přímo v terénu. Tento stan má tropiko z polyesteru s polyuretanovým zátěrem s vodním sloupcem 2 000 mm. Také má nepropustné podlepené švy a podlážku z polyetylenu (140 g/m²).

  Opravitelnost

  Jakožto vývojářům, ale zároveň i milovníkům přírody, nám velice záleží na dlouhé životnosti námi navržených produktů. Proto naše stany navrhujeme tak, aby šly opravit. O opravě stanů a náhradních dílech se můžete informovat v servisu našich prodejen nebo na www.decathlon.cz.

  Pruty a kolíky

  Pruty – všechny naše pruty jsou vyrobeny ze skelného vlákna a procházejí dvěma kontrolami kvality. Díky tomu nabízejí skvělou odolnost vůči zlomení.
  Kolíky – všechny kolíky jsou vyrobeny z oceli a mají průměr 6 mm.

  Použití

  Všechny naše kempingové stany jsou určeny ke krátkodobému outdoorovému použití (4 týdny za rok) při vašich výletech do kempů nebo volné přírody. Dlouhodobé několikatýdenní vystavení UV paprskům může poničit jejich textilní části. Tyto výrobky nespadají do kategorie „zahradní nábytek“ a nejsou určeny k permanentnímu stání v exteriéru. Pro optimální garanci životnosti stanu je třeba jej složit, když jej nepoužíváte.
  Informace o záruce na stan: https://support.decathlon.cz/zaruka-stanu-decathlon.

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Vnější plášť 100% Polyester Vnitřní materiál 100% Polyester Podlážka 100% Polyethylen Prut 100% Skelné vlákno

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Stan nechte vždy řádně uschnout, včetně podlážky. Pokud stan složíte zcela suchý, můžete si být jistí, že až jej příště rozbalíte, nebude ani zapáchat ani na něm nenajdete plíseň.

  Pokyny pro uživatele

  Nevhodný pro dlouhodobé venkovní stání.

  TESTY

  Naše partnerské laboratoře, stejně jako naše laboratoře, přispívají k inovacím a vývoji našich stanů Quechua. Rozsáhlé analýzy a experimenty nám umožňují garantovat technicitu stanů (odolnost vůči větru, nepromokavost, dlouhou životnost).

  Schváleno

  Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v podmínkách, které při kempování nebo ve volné přírodě můžete potkat i vy.
  Naše týmy a skupina uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků) je zkoušely po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje. To nám umožňuje garantovat kvalitu stanu.

  Pokyny k údržbě

  Neperte

  Nebělte bělicími prostředky

  Nesušte v bubnové sušičce

  Nežehlete

  Nečistěte chemicky

  Návod k použití

  Více informací o tomto výrobku naleznete ZDE

  Hodnocení zákazníků

  Načítání

  Otázky a odpovědi