NABAIJI

Plavecké brýle Spirit s polarizovanými skly

429 Kč
Kód : 8882362

Plavecké brýle pro pokročilé plavce, kteří chtějí vylepšit svůj plavecký styl i fyzickou kondici.

Nemůžete se kvůli odleskům od hladiny soustředit? Ultra pružná konstrukce a vynikající zorné pole: plavecké brýle Spirit Pola netlačí ani po velkém počtu uplavaných bazénů.

L Není skladem
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +42 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  POLARIZACE

  Brýle filtrují odrazy od hladiny, jsou perfektní na venkovní plavání.

  OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

  Brýle jsou vybaveny úpravou proti zamlžování.

  DRŽENÍ NA OBLIČEJI

  S těmito brýlemi s bočním nastavením dosáhnete nejlepšího zpevnění.

  ZORNÉ POLE

  Tyto brýle mají jedno z nejlepších zorných polí v naší nabídce.

  OCHRANA PŘED SLUNCEM

  Chraňte si oči před škodlivými paprsky: skla filtrují >99 % UVA a UVB záření.

  Technické informace

  Polarizační technologie

  Ideální při silném slunečním záření!
  Sklo filtruje paprsky, které se odrážejí od země (odraz od sněhu, moře či písku). Zvýrazňují kontrasty a umožňují přesnější viditelnost i za silného slunečního záření. Tlumí rušivé odlesky, aby nedocházelo k oslnění.
  Pozor: s polarizačními skly jsou displeje (např. telefonů) obtížně čitelné. Na displeji se objeví duhová mřížka.

  Zamlžování

  Zamlžení skel způsobuje několik faktorů, mezi které patří rozdíl teplot bazénu a pokožky plavce, míra vlhkosti atd. Jednou z hlavních příčin je poškození způsobené třením skel. Pokud dojde k zamlžení, opláchněte skla ve vodě, tím se znovu utvoří ochranný film. Časem dojde k opotřebení výrobku a funkčnost úpravy proti zamlžování se zhorší. Doporučujeme vám proto použít přípravek, který prodlouží funkčnost úpravy proti zamlžování, a tím i životnost brýlí.

  Výběr správné velikosti

  Vodotěsnost plaveckých brýlí zajišťuje správné přilnutí lícnic na tvář plavce. Před zakoupením se ujistěte, že vám brýle sedí. Poznáte to tak, že lehkým přitlačením dojde k jejich „přisátí“ na obličej i bez použití pásku. Pokud brýle na obličeji drží, bude výrobek vodotěsný i při plavání. Tímto testem také zjistíte, jestli vás brýle někde netlačí. V prodeji ve velikostech S (úzké obličeje) a L.

  Jak brýle nastavit

  Brýle, které se přizpůsobí obličeji, již nepotřebují příliš utahovat. Příliš utažené brýle mohou být nepohodlné, mohou zanechávat otlaky nebo dokonce propustit vodu. Není třeba na skla tlačit rukou, jemné přisátí na obličej stačí k tomu, aby se pod brýle nedostala voda. Pásek prochází ideálně 2 až 3 cm nad ušima. V této pozici budou brýle pohodlné a zároveň budou dobře držet.

  Rady pro údržbu

  Doporučujeme vám: brýle omývejte (je-li to nutné) pouhým ponořením do vody, vnitřní stranu brýlí neumývejte pod silným proudem vody, chraňte skla před poškozením (úpravu proti zamlžování na vnitřní straně, vnější stranu před poškrábáním) a po každém použití je vložte zpět do ochranného obalu. Brýle nevystavujte teplotám vyšším než 60 °C. Nedotýkejte se / neutírejte vnitřní stranu skel.

  Zabarvení skel

  Barva skel by měla odpovídat intenzitě světla a umístění bazénu. Pokud plavete ve venkovním bazénu či v krytém bazénu s intenzivním světlem, zvolte brýle s kouřovými či zrcadlovými skly. Pokud však plavete za šera či s velmi mírným osvětlením, například během zimních večerů, zvolte mírně zabarvená skla.
  Brýle Spirit jsou v prodeji s různým barevným provedením skel.

  UV ochrana

  V souladu s normou QB/T 4734-2023 chrání všechny plavecké brýle Nabaiji před škodlivým UVA a UVB zářením při běžném používání bez ohledu na odstín skel. Přímé pozorování slunce je velmi nebezpečné a může způsobit nenávratné poruchy zraku.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.08 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Čočky: 100.0% Polykarbonát Rám: 50.0% Polykarbonát , 50.0% Termoplastický polyethylen Spoj: 100.0% Termoplastický polyethylen Popruh: 100.0% Silikon

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Po použití uložte do pouzdra či jiného ochranného obalu. Upozornění: nedotýkejte se vnitřní strany skel, mohlo by dojít k poškození úpravy proti zamlžování.

  TESTY

  Plavecké brýle Nabaiji splňují nařízení Rady o osobních ochranných prostředcích 2016/425. Výrobky jsou testovány a schvalovány v nezávislé laboratoři. Brýle jsou určené k plavání na hladině.

  Schváleno

  Označení CE: Potvrzuje, že ochranné brýle splňují zásadní požadavky evropské směrnice, která se na ně vztahuje, a splňují příslušné certifikační postupy.

  Pokyny k údržbě

  Vyhněte se papírovým utěrkám, které obsahují silikon, protože by mohly poškrábat vaše brýle. Pozor také na čisticí prostředky pro domácnost, jako jsou dezinfekční prostředky a aceton, které by mohly poškodit vaše čočky a ošetření.
  Sušte na suchém a větraném místě.
  Po použití opláchněte v čisté vodě.

  Obrázky

  Plavecké brýle Spirit s polarizovanými skly
  Plavecké brýle Spirit s polarizovanými skly
  Plavecké brýle Spirit s polarizovanými skly
  Plavecké brýle Spirit s polarizovanými skly

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi