NABAIJI

Plavecké brýle Spirit se zrcadlovými skly

399 Kč
Kód : 8797174

Plavecké brýle pro pokročilé plavce, kteří chtějí vylepšit svůj plavecký styl i fyzickou kondici.

Již nechcete mít otlaky okolo očí? Díky pružné konstrukci, širokému zornému poli a vysokému zpevnění se plavecké brýle velmi pohodlně používají a jsou spolehlivé.

Barva: Tmavě petrolejová / Bílá / Černá

S
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +39 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

  Dobrá viditelnost pod vodou díky systému proti zamlžování.

  DRŽENÍ NA OBLIČEJI

  S těmito brýlemi s bočním nastavením dosáhnete nejlepšího zpevnění.

  ZORNÉ POLE

  Tyto brýle mají jedno z nejlepších zorných polí v naší nabídce.

  OCHRANA PŘED SLUNCEM

  Chraňte si oči před škodlivými paprsky: skla filtrují >99 % UVA a UVB záření.

  Technické informace

  Jak zabránit zamlžování

  Brýle se zamlžují z několika důvodů: rozdíl teplot mezi lidským tělem a vodou, vlhkost apod. Jednou z hlavních příčin je poškození způsobené třením skel. Pokud dojde k zamlžení, opláchněte skla ve vodě, tím se znovu utvoří ochranný film. Časem dojde k opotřebení výrobku a funkčnost úpravy proti zamlžování se zhorší. Doporučujeme vám proto použít přípravek, který prodlouží funkčnost úpravy proti zamlžování, a tím i životnost brýlí.

  Výběr správné velikosti

  Vodotěsnost plaveckých brýlí zajišťuje správné přilnutí lícnic na tvář plavce. Před zakoupením se ujistěte, že vám brýle sedí. Poznáte to tak, že lehkým přitlačením dojde k jejich „přisátí“ na obličej i bez použití pásku. Pokud po jemném přitlačení brýle na obličeji drží, bude výrobek vodotěsný i při plavání. Tímto testem také zjistíte, jestli vás brýle někde netlačí. V prodeji ve velikostech S (úzké obličeje) a L.

  Nastavení plaveckých brýlí

  Brýle, které se přizpůsobí obličeji, již nepotřebují příliš utahovat. Příliš utažené brýle mohou být nepohodlné, mohou zanechávat otlaky nebo dokonce propustit vodu. Není třeba na skla tlačit rukou, jemné přisátí na obličej stačí k tomu, aby se pod brýle nedostala voda. Pásky je v optimálním případě třeba mít 2 až 3 cm nad ušima, brýle tak dobře a pohodlně sedí.

  Údržba plaveckých brýlí

  Doporučujeme vám: brýle oplachovat jen v nutném případě ponořením do vody, vnitřní stranu skel nemýt proudem vody. Brýle skladovat v transportním obalu, aby nedocházelo k poškození skel (ochrana úpravy proti zamlžování na vnitřní straně a zabránění poškrábání na vnější straně), brýle nevystavovat teplotám nad 60 °C, nedotýkat se vnitřku skel.

  Zabarvení skel

  Barva skel by měla odpovídat intenzitě světla a umístění bazénu. Pokud plavete ve venkovním bazénu či v krytém bazénu s intenzivním světlem, zvolte brýle s kouřovými či zrcadlovými skly. Pokud však plavete za šera či s velmi mírným osvětlením, například během zimních večerů, zvolte mírně zabarvená skla. Brýle Spirit jsou v prodeji s různým barevným provedením skel (zrcadlové, kouřové, světlé).

  UV ochrana

  V souladu s normou QB/T 4734-2023 chrání všechny plavecké brýle Nabaiji před škodlivým UVA a UVB zářením při běžném používání bez ohledu na odstín skel. Přímé pozorování slunce je velmi nebezpečné a může způsobit nenávratné poruchy zraku.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.15 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Čočky: 100.0% Polykarbonát Rám: 50.0% Polykarbonát , 50.0% Termoplastický polyethylen Spoj: 100.0% Termoplastický polyethylen Popruh: 100.0% Silikon

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Po použití uložte do pouzdra či jiného ochranného obalu. Upozornění: nedotýkejte se vnitřní strany skel, mohlo by dojít k poškození úpravy proti zamlžování.

  TESTY

  Plavecké brýle Nabaiji splňují nařízení Rady o osobních ochranných prostředcích 2016/425. Výrobky jsou testovány a schvalovány v nezávislé laboratoři. Brýle jsou určené k plavání na hladině.

  Schváleno

  Označení CE: Potvrzuje, že ochranné brýle splňují zásadní požadavky evropské směrnice, která se na ně vztahuje, a splňují příslušné certifikační postupy.

  Pokyny k údržbě

  Sušte rozložené na plocho.
  Před prvním použitím vyperte.

  Obrázky

  Plavecké brýle Spirit se zrcadlovými skly
  Plavecké brýle Spirit se zrcadlovými skly
  Plavecké brýle Spirit se zrcadlovými skly
  Plavecké brýle Spirit se zrcadlovými skly

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi