NABAIJI

Plavecké brýle s tónovanými skly v sadě

289 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8797232

Plavecké brýle pro zkušené plavce na tréninky i závody.

Hledáte brýle s nastavitelnou nosní spojkou? Tyto plavecké brýle díky nastavitelné nosní spojce a pružnému pásku zajišťují stabilitu a jsou vodotěsné.

Barva: Světle tyrkysová

JEDNOTNÁ VELIKOST
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +28 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

  Brýle jsou vybaveny úpravou proti zamlžování.

  SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

  Sestavte si plavecké brýle sami.

  DRŽENÍ NA OBLIČEJI

  Tyto nastavitelné brýle vám skvěle padnou.

  ZORNÉ POLE

  Tyto ikonické brýle poskytují minimální nutné zorné pole.

  OCHRANA PŘED SLUNCEM

  Chraňte se před škodlivým zářením: skla filtrují více než 99 % UVA a UVB záření.

  Technické informace

  Homologace FINA

  Švédské brýle Nabaiji jsou určené na trénink i na závody a jsou schválené Mezinárodní plaveckou federací (FINA). Fabienu Gilotovi pomohly vyhrát Mistrovství Evropy roku 2014 v Berlíně a Mistrovství světa 2015 v Kazani.

  Konečná úprava

  Skla jsou potažena tenkou silikonovou vrstvou. Brýle jsou proto pohodlné, přilnavé a vodotěsné.

  Zamlžování

  Zamlžení skel způsobuje několik faktorů, mezi které patří rozdíl teplot bazénu a pokožky plavce, míra vlhkosti atd. Jednou z hlavních příčin je poškození způsobené třením skel. Pokud dojde k zamlžení, opláchněte skla ve vodě, tím se znovu utvoří ochranný film. Časem dojde k opotřebení výrobku a funkčnost úpravy proti zamlžování se zhorší. Doporučujeme vám proto použít přípravek, který prodlouží funkčnost úpravy proti zamlžování, a tím i životnost brýlí.

  Výběr správné velikosti

  Vodotěsnost plaveckých brýlí zajišťuje správné přilnutí lícnic na tvář plavce. Tento model plaveckých brýlí je prodáván pouze v jedné velikosti, neboť je lze dokonale přizpůsobit obličeji. Pozor: nastavení brýlí si musí provést plavec sám. Instruktážní video: https://www.youtube.com/watch?v=6EJ-a_32wb8.

  Jak brýle nastavit

  Brýle, které se přizpůsobí obličeji, již nepotřebují příliš utahovat. Příliš utažené brýle mohou být nepohodlné, mohou zanechávat otlaky nebo dokonce propustit vodu. Není třeba na skla tlačit rukou, jemné přisátí na obličej stačí k tomu, aby se pod brýle nedostala voda. Pásek prochází ideálně 2 až 3 cm nad ušima. V této pozici budou brýle pohodlné a zároveň budou dobře držet.

  Rady pro údržbu

  Doporučujeme vám: brýle omývejte (je-li to nutné) pouhým ponořením do vody, vnitřní stranu brýlí neumývejte pod silným proudem vody, chraňte skla před poškozením (úpravu proti zamlžování na vnitřní straně, vnější stranu před poškrábáním) a po každém použití je vložte zpět do ochranného obalu. Brýle nevystavujte teplotám vyšším než 60 °C. Nedotýkejte se / neutírejte vnitřní stranu skel.

  Zabarvení skel

  Barva skel by měla odpovídat intenzitě světla a umístění bazénu. Pokud plavete ve venkovním bazénu či v krytém bazénu s intenzivním světlem, zvolte brýle s kouřovými či zrcadlovými skly. Pokud však plavete za šera či s velmi mírným osvětlením, například během zimních večerů, zvolte mírně zabarvená skla. Brýle Spirit jsou v prodeji s různým barevným provedením skel.

  UV ochrana

  V souladu s normou QB/T 4734-2023 chrání všechny plavecké brýle Nabaiji před škodlivým UVA a UVB zářením při běžném používání bez ohledu na odstín skel. Přímé pozorování slunce je velmi nebezpečné a může způsobit nenávratné poruchy zraku.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.054 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Čočky: 10.0% Styren ethylen butadien styren , 90.0% Polykarbonát Popruh: 100.0% Silikon

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Po použití uložte do pouzdra či jiného ochranného obalu. Upozornění: nedotýkejte se vnitřní strany skel, mohlo by dojít k poškození úpravy proti zamlžování.

  TESTY

  Plavecké brýle Nabaiji splňují nařízení Rady o osobních ochranných prostředcích 2016/425. Výrobky jsou testovány a schvalovány v nezávislé laboratoři. Brýle jsou určené k plavání na hladině.

  Schváleno

  Schváleno odborným poradcem značky Nabaiji, olympijským vítězem z roku 2012 a mistrem světa z roku 2015 Fabienem Gilotem. Fabien pomohl brýle Švédsko Nabaiji vyvinout a testoval je při trénincích i na světových závodech.

  Pokyny k údržbě

  Perte obrácené naruby.

  Obrázky

  Plavecké brýle s tónovanými skly v sadě
  Plavecké brýle s tónovanými skly v sadě
  Plavecké brýle s tónovanými skly v sadě
  Plavecké brýle s tónovanými skly v sadě
  Plavecké brýle s tónovanými skly v sadě
  Plavecké brýle s tónovanými skly v sadě

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi