NABAIJI

Plavecké brýle BFast se zrcadlovými skly

579 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8579765

Hledáte brýle s nastavitelnou nosní spojkou? Tyto plavecké brýle jsou díky mikrometricky nastavitelné nosní spojce a drobnému designu při plavání velmi stabilní.

Barva: Borůvková / GRAFITOVĚ ČERNÁ / GRAFITOVĚ ČERNÁ

JEDNOTNÁ VELIKOST
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +57 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

  Brýle jsou vybaveny úpravou proti zamlžování.

  MOŽNOST NASTAVENÍ

  Mikrometricky nastavitelná nosní spojka a nastavitelný dvojitý pásek.

  DRŽENÍ NA OBLIČEJI

  Brýle patentované schválené FINA s nejlepším možným zpevněním.

  ZORNÉ POLE

  Tyto kompaktní a závodní brýle poskytují skvělé zorné pole.

  OCHRANA PŘED SLUNCEM

  Chraňte se před škodlivým zářením: skla filtrují více než 99 % UVA a UVB záření.

  Technické informace

  Patentovaná novinka

  Hledáte plavecké brýle, které vám sednou dokonale na obličej, jsou dokonale vodotěsné a při plavání, potápění či plavecké obrátce se ani nehnou?

  Právě pro vás jsme vyvinuli brýle B-Fast s mikrometricky nastavitelnou nosní spojkou. Tento systém vám umožní přesné nastavení vzdálenosti mezi skly, které provedete pomocí malého šroubováku (je součástí balení) anebo zadní přezky.

  Homologace FINA

  Plavecké brýle B-fast Nabaiji jsou určeny na trénink a závody a jsou schváleny Mezinárodní plaveckou federací (FINA).

  Zamlžování

  Zamlžení skel způsobuje několik faktorů, mezi které patří rozdíl teplot bazénu a pokožky plavce, míra vlhkosti atd. Jednou z hlavních příčin je poškození způsobené třením skel. Pokud dojde k zamlžení, opláchněte skla ve vodě, tím se znovu utvoří ochranný film. Časem dojde k opotřebení výrobku a funkčnost úpravy proti zamlžování se zhorší. Doporučujeme vám proto použít přípravek, který prodlouží funkčnost úpravy proti zamlžování, a tím i životnost brýlí.

  Výběr správné velikosti

  Vodotěsnost plaveckých brýlí zajišťuje správné přilnutí lícnic na tvář plavce. Před zakoupením se ujistěte, že vám brýle sedí. Poznáte to tak, že lehkým přitlačením dojde k jejich „přisátí“ na obličej i bez použití pásku. Pokud brýle na obličeji drží, bude výrobek vodotěsný i při plavání. Tímto testem také zjistíte, jestli vás brýle někde netlačí.
  Model je nabízen v jedné velikosti. Umožňuje mikrometrické nastavení nosní spojky.

  Jak brýle nastavit

  Brýle, které se přizpůsobí obličeji, již nepotřebují příliš utahovat. Příliš utažené brýle mohou být nepohodlné, mohou zanechávat otlaky nebo dokonce propustit vodu. Není třeba na skla tlačit rukou, jemné přisátí na obličej stačí k tomu, aby se pod brýle nedostala voda. Pásek prochází ideálně 2 až 3 cm nad ušima. V této pozici budou brýle pohodlné a zároveň budou dobře držet.

  Zabarvení skel

  Barva skel by měla odpovídat intenzitě světla a umístění bazénu.
  Pokud plavete ve venkovním bazénu či v krytém bazénu s intenzivním světlem, zvolte brýle s kouřovými či zrcadlovými skly.
  Pokud však plavete za šera či s velmi mírným osvětlením, například během zimních večerů, zvolte mírně zabarvená skla.
  Plavecké brýle B-fast jsou k dispozici s různými skly.

  Rady pro údržbu

  Doporučujeme vám: brýle omývejte (je-li to nutné) pouhým ponořením do vody, vnitřní stranu brýlí neumývejte pod silným proudem vody, chraňte skla před poškozením (úpravu proti zamlžování na vnitřní straně, vnější stranu před poškrábáním) a po každém použití je vložte zpět do ochranného obalu. Brýle nevystavujte teplotám vyšším než 60 °C. Nedotýkejte se / neutírejte vnitřní stranu skel.

  UV ochrana

  V souladu s normou QB/T 4734-2023 chrání všechny plavecké brýle Nabaiji před škodlivým UVA a UVB zářením při běžném používání bez ohledu na odstín skel. Přímé pozorování slunce je velmi nebezpečné a může způsobit nenávratné poruchy zraku.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.128 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Spoj: 100.0% Termoplastický polyethylen Přezky: 100.0% Polykarbonát Popruh: 100.0% Silikon Čočky: 100.0% Polykarbonát Konstrukce: 100.0% Polyamid Šrouby: 100.0% Polyoxymethylen

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Po použití uložte do pouzdra či jiného ochranného obalu. Upozornění: nedotýkejte se vnitřní strany skel, mohlo by dojít k poškození úpravy proti zamlžování.

  TESTY

  Plavecké brýle Nabaiji splňují nařízení Rady o osobních ochranných prostředcích 2016/425. Výrobky jsou testovány a schvalovány v nezávislé laboratoři. Brýle jsou určené k plavání na hladině.

  Schváleno

  Schváleno odborným poradcem značky Nabaiji, olympijským vítězem z roku 2012 a mistrem světa z roku 2015 Fabienem Gilotem. Fabien pomohl brýle vyvinout a testoval je při trénincích i závodech nejvyšší úrovně.

  Pokyny k údržbě

  Sušte na suchém a větraném místě.
  Po použití opláchněte v čisté vodě.

  Návod k použití

  Označení CE: Potvrzuje, že ochranné brýle splňují zásadní požadavky evropské směrnice, která se na ně vztahuje, a splňují příslušné certifikační postupy.

  Obrázky

  Plavecké brýle BFast se zrcadlovými skly
  Plavecké brýle BFast se zrcadlovými skly
  Plavecké brýle BFast se zrcadlovými skly
  Plavecké brýle BFast se zrcadlovými skly
  Plavecké brýle BFast se zrcadlovými skly
  Plavecké brýle BFast se zrcadlovými skly

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi