OLAIAN

Pánské tričko Surf 900 neopren 1,5 mm černé

1 299 Kč
Kód : 8544518

Pánské neoprenové tričko na surf a bodyboarding v teplých vodách (22 až 25 °C) až po dobu 2 h.

Neoprenový top je hřejivou vrstvou navíc, která zabraňuje oděru o prkno. Neopren je hřejivý i ve větrném počasí.

Barva: Černá

 • S undefined
 • M undefined
 • L undefined
 • XL undefined
 • 2XL undefined

Získejte +129 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VOLNOST POHYBU

  Ultra pružný neopren. Pružné švy. Ergonomický střih usnadňuje pádlování.

  NIŽŠÍ PODRÁŽDĚNÍ POKOŽKY

  Přiléhavý střih a bezešvé díly v podpaží. Až na dvouhodinové sportování.

  DRŽÍ NA TĚLE I VE VLNÁCH

  Zip a poutko na spodním lemu brání vyhrnování trička.

  SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

  Zip na zádech pro snazší oblékání a svlékání.

  Technické informace

  Výběr neoprenu (1. část)

  Prvním kritériem pro výběr surfařského neoprenu je teplota vody. Ta se liší v závislosti na místě i ročním období. Proto se vždy přesvědčte, že teplota vody v místě surfování odpovídá jedné z následujících hodnot: teplá voda nad 20 °C, vlažná voda od 17 do 22 °C, studená voda od 12 do 17 °C, velmi studená voda od 7 do 12 °C. Pro zjištění těchto hodnot se podívejte na stránky seatemperature.org.

  Výběr neoprenu (2. část)

  Druhým kritériem je délka pobytu ve vodě. Pokud sportujete méně než 1 hodinu, jsou pro vás vhodné modely 100. Pokud ve vodě strávíte 2 hodiny, zvolte řadu 500, a pokud až 3 hodiny, vyberte si kombinézu řady 900. Na rozdíl od modelů základní řady 100 jsou kombinézy řady 500 hřejivější (a více nepropustné), zabraňují únavě (jsou pohodlnější) a zabraňují podráždění pokožky. Totéž platí pro modely 900 ve srovnání s modely 500. Poznámka: modely 900 se navíc snadno oblékají.

  Hřejivost a vítr

  Minimální doporučená teplota vody na nošení tohoto trička je 21 °C. Doba pobytu ve vodě: až 3 hodiny. Neoprenový top zahřeje i za větru.

  Neopren: jak funguje?

  Materiál udržuje vrstvu vody u těla: zadržená voda se pod neoprenem ohřívá a zahřeje vaše tělo. Tričko tak tvoří spolu s malou vrstvičkou vody pod neoprenem tepelně izolační vrstvu.

  Materiály

  Neoprenové tričko značky Olaian zaručuje tu nejlepší tepelnou izolaci. Neopren je potažený syntetickou textilií odolnou vůči roztrhnutí a prodření. Síla neoprenu: 1,5 mm. Tepelná izolace materiálů je ověřena a potvrzena testy.

  Chrání před podrážděním pokožky

  Chrání před odřeninami od surfu či bodyboardu. Bezešvé díly v podpaží zabraňují případnému podráždění pokožky i při pádlování na surfu. Testy potvrdily, že podráždění kůže výrobek brání až po dobu 3 hodin.

  Systém stažení

  V úrovni pupíku se nachází poutko, za které je možné tričko připnout k surfařským kraťasům. Díky tomu se tričko při pohybu nevyhrnuje.

  Jak správně vybrat velikost

  Neoprenový top musí tělo obepnout. Při zkoušení byste se měli v obleku cítit staženi. Jakmile jej namočíte, tento nepříjemný pocit zmizí.

  Vrácení výrobku

  Nejste si při objednávání jisti velikostí kombinézy? Pokud je nákup zaregistrován na vašem účtu Decathlon, můžete výrobek zdarma vrátit či vyměnit po dobu 90 dní od data nákupu. Zároveň můžete kombinézu poslat poštou či zásilkovou službou po vytištění formuláře pro navrácení zboží na decathlon.cz, záložka: Mé nákupy. V tomto případě si náklady za zaslání hradíte sami.

  Víceúčelový neoprenový top

  Výrobky byly vyvinuty tak, aby vyhověly požadavkům těch nejnáročnějších surfařů. Zároveň jsou však vhodné i na další vodní sporty (kitesurfing, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, dynamickou chůzi podél břehu či paddleboard).

  Chování na slunci

  Výrobek účinně chrání před sluncem, přesto je důležité nepodceňovat odrazy paprsků (od vody, písku), teplotu vzduchu a intenzitu slunečních paprsků. Top proto doplňte o další sluneční ochranu: sluneční brýle, pokrývku hlavy. Používejte vhodné opalovací krémy a dodržujte pravidelný pitný režim.

  Límec

  Provedení u krku bylo vymyšleno tak, aby nedocházelo k podráždění pokožky. Při dlouhém nošení neoprenu se také doporučuje místa, kde dochází k největšímu tření (krk, podpaží), namazat mastným krémem (nebo např. vazelínou).

  Zapínání

  Zipy a zapínání prošly testy prověřujícími dlouhou životnost a odolnost vůči slané vodě. Zapínání na zádech poskytuje větší pohodlí při vodních sportech (při pádlování vleže na surfu či bodyboardu).

  Máte roztrženou či děravou kombinézu? Nezahazujte ji

  Opravnou sadu naleznete pod odkazem: https://www.decathlon.cz/p/sada-na-opravu-neoprenu-scd-se-zaplatami-3-a-5-mm/_/R-p-301623?mc=8501856. Pokyny k opravě naleznete na: https://support.decathlon.fr/combinaison-de-surf-decathlon-sav.

  Co je Olaian?

  Olaian se sídlem v Hendaye na jihozápadě Francie je nová značka Decathlonu vyrábějící vybavení na surf a bodyboarding. V našem vývojovém středisku kousek od moře můžeme v jednom dni plavky nebo neopren navrhnout a hned je přímo otestovat, a ověřit tak jejich odolnost ve vlnách.

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Hlavní materiál 80% Guma, 20% Polyamid

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Ukládejte na suchém a větraném místě mimo dosah zdrojů tepla. Nenechávejte vyschnout na přímém slunci, prodloužíte tak životnost materiálu. Neperte v pračce.

  Pokyny pro uživatele

  Noste samostatně. Větruodolný.

  TESTY

  Vyvinuto a testováno v centru Hendaye (Francie). Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.

  Pokyny k údržbě

  Perte v ruce

  Nebělte bělicími prostředky

  Nesušte v bubnové sušičce

  Nežehlete

  Nečistěte chemicky

  Obrázky

  Pánské tričko Surf 900 neopren 1,5 mm černé
  Pánské tričko Surf 900 neopren 1,5 mm černé
  Pánské tričko Surf 900 neopren 1,5 mm černé
  Pánské tričko Surf 900 neopren 1,5 mm černé

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi