Pánské tričko na trailový běh modré

749 Kč

8767398

Tričko na trailový běh od 10 do 170 km. Lehké a prodyšné tričko, které oceníte především v teplém počasí.

Toto tričko bylo navrženo na trailový běh. Má vyšší límeček, který zabrání tření krku o batoh a je vyrobeno z materiálu, který odolá oděru.

Barva:

Mořská modrá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODVOD POTU

Prodyšný materiál a perforované části.

NÍZKÁ HMOTNOST

95 g ve velikosti L. Pocit volnosti zaručen!

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Zvolený materiál odolá oděru o trailový batoh.

Technické informace

Technické vlastnosti

Při trailových závodech překonáváme sami sebe a potřebujeme na to patřičné vybavení! Za tímto účelem jsme zkombinovali několik technologií. Jednotlivé komponenty jsou lehké, prodyšné a odolné vůči oděru. Pro jejich spojení jsme použili ploché švy nebo techniku tepelného pojení. A nakonec jsme využili laserové perforace.

Prodyšnost

V Evadictu si myslíme, že pohodlí má vliv na výkon a radost z běhu. Co může být nepříjemnější než běh v propoceném a mokrém oblečení?Proto jsme při návrhu použili dva technické materiály:
Dena® a Atacama®. Prodyšný materiál umožňuje odvod potu a vynikající cirkulaci vzduchu, čímž zajišťuje maximální odvětrávání a rychlé schnutí trička během aktivity. A navíc perforace laserem přispívá k ještě lepšímu odvětrávání.

Tričko navržené na nošení s batohem i bez

Součástí trailového běhu je často batoh, a proto jsme vybírali komponenty tohoto trička s velkou pečlivostí. Materiály Dena® a Atacama® jsou nejen prodyšné, ale jsou také odolné vůči tření. Už žádné žmolky způsobené třením batohu.
Límec je o něco vyšší než u běžného trička, chrání tak váš krk před možným podrážděním o batoh.

Volnost pohybu

Aby tričko sedělo různým typům postav, rozhodli jsme se pro střih regular, který není ani příliš široký, ani příliš těsný.
Ultralehké komponenty, minimum švů a všitých dílů, tepelné pojení na úrovni hrudníku a pasu. Díky tomu všemu má tričko nízkou hmotnost - 95 g ve velikosti L.
Na bocích má rozparky pro ještě větší volnost pohybu.

Pohodlí

Tričko bylo navrženo tak, aby bylo jednoduché, ale zároveň vhodné na výkon. Díky moderním liniím s technickými, precizními a jemnými povrchovými úpravami je vzhled trička naprosto sportovní.Perforace laserem na zádech, tepelné pojení, rozparky na bocích, struktura materiálu a barva: nic nebylo ponecháno náhodě!

Ecodesign

Tričko je v porovnání s předchozím modelem lehčí díky tomu, že jsme odstranili zip a kapsy, tedy materiály jako silikon a kov. Kromě lepšího materiálů mají všechna přijatá opatření nižší dopad na životní prostředí a došlo ke snížení emisí CO₂ o 35%.

Známka umožňující porovnat ekologickou šetrnost výrobku

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací: https://blog.decathlon.cz/ekologie/

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Všitý díl 84% Polyester , 16% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek doporučujeme skladovat na ramínku nebo složený na suchém a čistém místě.

TESTY

Tričko bylo testováno a prověřeno v laboratoři i v praxi běžci všech úrovní, v létě i v zimě, s batohem i bez něj. Místem pro testování byly hory na Réunionu, trail par exellence!
Bylo by snad nějaké lepší místo pro testování v náročných a proměnlivých povětrnostních podmínkách, kde se mísí tropická vedra a vlhkost? Jen těžko!

Schváleno

Tričko bylo schváleno celým týmem návrhářů značky Decathlonu pro trailový běh, Evadict. Všichni, kteří ho testovali a pomáhali ho vylepšovat, jsou zajedno: lehkost, prodyšnost a pohodlí tohoto trička jsou naprosto bezkonkurenční! Pevně věříme, že i vy budete spokojení!

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Pánské tričko na trailový běh modré
Pánské tričko na trailový běh modré
Pánské tričko na trailový běh modré
Pánské tričko na trailový běh modré
Pánské tričko na trailový běh modré
Pánské tričko na trailový běh modré
Pánské tričko na trailový běh modré
Pánské tričko na trailový běh modré
Pánské tričko na trailový běh modré
Pánské tričko na trailový běh modré

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi