Pánské tenisové boty na všechny povrchy TS990 Fast Pro zelené

1 899 Kč

8755519

Tenisová obuv pro zkušené hráče na všechny povrchy (vhodná na intenzivní pohybu po kurtu).

Boty Artengo TS990 jsou ideální pro hráče, kteří hledají lehké a dynamické boty. Jsou odolné a navíc jsou vybaveny technologií LCS, která zajišťuje výkonné a dlouhotrvající tlumení došlapů.

Barva:

Vavřínová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODRAZ

Díl v mezipodešvi Pebax® (ochr. zn. spol. Arkema) pro vyšší dynamiku.

NÍZKÁ HMOTNOST

Optimální hmotnost (370 g ve velikosti 43).

TLUMENÍ DOŠLAPU

Technologie Lateral CS poskytuje dlouhodobé a výkonné tlumení došlapů.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Podešev z odolné gumy RUBLAST a vyztužený svršek v místech největšího namáhání.

DRŽENÍ NA NOZE

Zpevnění zajišťuje konstrukce svršku.

POHODLÍ

Mezipodešev z EVA, svršek z 3D síťoviny, paměťová pěna na kotníku.

Technické informace

Hmotnost

370 g ve velikosti 43.

Guma Rublast

Podrážka z vysoce odolné gumy Rublast. Na základě studie pohybů tenistů jsme dokázali vytvořit speciální tvar podrážky, díky němuž je extrémně odolná.

Zesílený svršek

Svršek je v úrovni palců a na vnitřní hraně chodidla vyztužen díly z KPU, které dodávají odolnost při opakovaném namáhání, kterému obuv čelí při skluzech a pohybech.

Materiál Pebax®

Klenek z revolučního polymeru Pebax® v kombinaci se speciálním tvarem špičky zvyšuje dynamiku bot a snižuje jejich hmotnost. V rámci programu Pebax Powered® se klade důraz na vysokou výkonnost materiálu Pebax®, který je ideální pro aktivní sportovce. Pebax® a Pebax Powered® jsou ochranné známky společnosti Arkema. Více informací naleznete na adrese www.pebaxpowered.com.

Koncept Lateral CS

Technologie Lateral Cushioning System (Lateral CS) je výsledkem několika let práce Výzkumu a vývoje Artengo a Decathlon SportsLab. Jedná se o patentovanou technologii, která při tenise zajišťuje trvanlivé tlumení nárazů při došlapu. Biomechanické studie prováděné na tenisových hráčích v pohybu ukázaly, že pěna High Impact Durability umístěná na specifickém místě podešve, redukuje sílu nárazu při došlapu o 13 % (v porovnání s modelem TS990 2019).

Vnitřní stélka

Vnitřní tepelně tvarovaná stélka z PU a pohodlné EVA pěny s nízkou hmotností a dlouhou životností.

Tkaničky

Ploché tkaničky usnadňují utahování a při hraní tenisu lépe drží.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 50% Syntetický kaučuk , 30% Ethylenvinylacetát , 10% Polyuretan , 10% Termoplastický polyuretan Svršek 70% Polyuretan , 30% Polyester Podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Obuv skladujte na suchém a chladném místě a po každém použití pravidelně vyjímejte vnitřní vložku.

TESTY

Před uvedením na trh musí naše obuv projít několika testy. Laboratorní testy ověřují šněrovací očka, nalepení podešve, toxicitu materiálů, odolnost vůči UV záření, odolnost podrážky a svršku vůči oděru a rychlost stárnutí produktu. Testování našimi partnery ověřuje celkovou odolnost výrobku při používání v praxi.

Schváleno

Testovali: Nicolas Escudé (bývalý 17. hráč ATP), Steve Darcis (38. hráč ATP v singlu k 22. 5. 2017), Oliver Marach (1. hráč ATP v deblu k 1. 11. 2018), techničtí partneři Artengo a další profesionální hráči.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi