Omotávka Adherence červená

99 Kč
33 Kč/ks

8487718

Omotávka Kuikma Adhérence nabízí prvotřídní přilnavost a pohodlný úchop. Vychutnejte si každý odpal.

Materiál ze 100 % polyuretanu a pryskyřicový film zlepšují pohodlí a přilnavost. Sada 3 kusů.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Vrstva z pryskyřice zvyšuje přilnavost.

POHODLÍ

Složení ze 100% polyuretanu zvyšuje pohodlí při použití.

Technické informace

Vlastnosti omotávky na padel

Každá raketa má svůj originální grip, který má mimo jiné zamezit proklouznutí rakety v ruce při odpalu. Nicméně samotný originální grip často nestačí. Omotávka je pak páska, která se omotává okolo již nalepeného gripu. Páska z jedné lepí a z druhé má texturu, která jednak zlepšuje přilnavost, jednak je to další způsob, jak si raketu upravit podle sebe a uchovat si u toho všechny pocity ze hry.

Výhody používání omotávky

Nejzásadnější výhody omotávky jsou: Ochrana (chrání originální grip i rukojeť samotnou a prodlužuje tak životnost rakety). Přilnavost (aby ruka při odpalu neprokluzovala). Absorpce vlhkosti (malé otvory na vnější straně zlepšují absorpci potu z rukou). Přizpůsobení rukojeti (např. tloušťky, pokud jste si vybrali raketu s moc úzkou rukojetí).

Jak si vybrat velikost gripu

Nejběžnější metoda na určení velikosti rukojeti s gripem spočívá v uchopení rukojeti tak, že mezi prostředníčkem a základnou palce bude prostor 0,5 cm. Pokud si chcete velikost ověřit, strčte do volného prostoru ukazováček. Pokud se tam vejde a ještě tam bude místo zbývat, potřebujete větší velikost. A naopak pokud se do volného prostoru ukazováček nevejde vůbec, potřebujete menší velikost.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Racket handle 100% Polyuretan

TESTY

Tým návrhářů výrobků pro padel sídlí ve Španělsku. Má na starost design a funkčnost výrobků.Snaží se přesně identifikovat potřeby hráčů. Všechny informace následně předávají našemu vývojovému centru ve Francii, kde se vyrábí prototypy, které se testují v praxi hráči padelu různé úrovně. Životnost výrobků je pak testována v laboratoři ve vývojovém centru.
Díky tomuto postupu jsme si jistí, že naše koncové výrobky, které nabízíme zákazníkům, jsou opravdu kvalitní.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi