ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13

Nepromokavé svrchní kalhoty 100 na městskou cyklistiku černé

499 Kč
8402040

Svrchní kalhoty určené pro cyklisty, kteří příležitostně jezdí po městě a chtějí chránit své nohy a chodidla před deštěm. Tyto svrchní kalhoty byly speciálně určeny pro cyklisty.

Díky nepromokavým svrchním kalhotám s návleky přes obuv vás již déšť ani louže nepřekvapí. Díky suchým zipům v pase a na koncích nohavic se snadno oblékají a svlékají.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VODĚODOLNOST

Umožňují až 2h jízdu v dešti. 100% nepropustné švy.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Díky pružnému pasu a manžetám na suchý zip se snadno oblékají.

KOMPATIBILITA

Při jízdě v noci si lze na lýtko připnout světlo.

Skladnost

Zase vysvitlo slunce? Kalhoty lze srolovat a přetáhnout gumičkou.

ECODESIGN

Barvíme přímo vlákna látky, a tak snižujeme dopad výroby na životní prostředí.

Technické informace

Unisex střih vhodný na cyklistiku

Integrované návleky slouží k ochraně obuvi v případě deště a když neprší, je možné je složit a zachytit do nohavic svrchních kalhot. Zkontrolujte správné umístění gumičky na patě obuvi, aby návleky dobře seděly při jízdě na kole. Svrchní kalhoty z řady 540 a 900 mají odlišné provedení pro muže a pro ženy.

Jak ověřujeme nepromokavost kalhot?

Nepromokavost zaručuje materiál, zátěr a nepropustné podlepení. Nepromokavost materiálu se měří pomocí vodního sloupce a je vyjádřena v mm (test dle normy ISO 811). Materiál odolá tlaku 2000 mm vodního sloupce. Nepromokavost materiálu byla ověřena v laboratorním testu 60 l vody za hodinu na m², a to po dobu 2 hodin – tedy za situace simulující přeháňku.

Jak na údržbu svrchních kalhot, aby vydržely co nejdéle?

Aby nepromokavost výrobku vydržela co nejdéle, doporučujeme ji pravidelně obnovovat: buď po každých třech praních, nebo po deseti použitích v dešti. Obnovení vodoodpudivosti dosáhnete jednoduše zatepla, když výrobek necháte vysušit v sušičce prádla (jen na krátkou chvíli, zhruba 15 minut). Když výrobek perete, je velmi důležité nechat jej dobře vymáchat.

Ecodesign

Obarvení ve hmotě znamená obarvení vlákna již v samém procesu výroby. Dochází tak k nižší spotřebě i znečištění vody, a výroba je tak šetrná k životnímu prostředí.

Známka šetrnosti k životnímu prostředí

Na stupnici od A do E získaly tyto svrchní kalhoty známku B. Dopad na životní prostředí počítáme na základě celého životního cyklu výrobku. Každý výrobek je označený známkou, abyste mohli porovnávat podobné výrobky z hlediska jejich šetrnosti k životnímu prostředí. Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí.

Doplňkové výrobky

Výrobek je vybaven úchytem na každé nohavici na upevnění osvětlení na kolo. Pro lepší volnost pohybu můžete konce nohavic stáhnout stahovací páskou.

Pro optimální ochranu před deštěm

Doplňte kalhoty nepromokavou bundou nebo pončem.

Prodyšnost materiálu

Hydrofilní membrána (RET = 12): zabraňuje srážení vody v oblečení. Abychom stanovili prodyšnost materiálu, měříme jeho odpor proti odpařování RET (testem dle normy ISO 11092). Čím je tato hodnota nižší, tím materiál snáze propouští vlhkost a tím je také prodyšnější.
Testujeme: RET < 9 = vysoce prodyšný materiál / 9 < RET < 12 = velmi prodyšný / 12 < RET < 20 = prodyšný / RET > 20 = málo prodyšný či neprodyšný materiál.

Kdo se podílel na vývoji výrobku?

Tento výrobek navrhly členky našeho týmu, které samy jezdí každý den do práce na kole: Cécile, produktová manažerka, Emilie, produktová inženýrka, Olivia, designérka a Lucille, oděvní návrhářka. Všichni jsme pyšní, že vám můžeme nabídnout tento výrobek, na kterém jsme pracovali několik měsíců a díky němuž pro vás bude ježdění po městě ještě příjemnější!

Rozměry složeného výrobku

XS / S= délka 28 cm × průměr 7 cm M / L = délka 29 cm × průměr 7,5 cm XL / 2XL = délka 30 cm × průměr 8 cm.

Hmotnost

S : 0.22 kg
M : 0.23 kg
L : 0.25 kg
XL : 0.26 kg
2XL : 0.28 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek skládejte jen pokud je suchý, aby vlhkost nekondenzovala a netvořil se zápach. Po každém použití a před uložením nechte zcela proschnout.

TESTY

Nepromokavost výrobku byla ověřována sprchovým testem odpovídajícím 60 l vody / m² / h po dobu 2 hodin. Tento test simuluje podmínky průměrné dešťové přeháňky ve městě. Nepromokavé podlepení má životnost 2 roky při pravidelném používání (přibližně třikrát týdně). Při oblékání svrchních kalhot vždy rozepněte suché zipy na koncích nohavic, aby nedocházelo k jejich oděru o obuv. Po vyprání kalhoty znovu naimpregnujte impregnačním sprejem.

Schváleno

Náš vývojový tým sídlí v centru francouzského města Lille, kde se počasí v průběhu dne velmi rychle mění. Po celý rok navrhujeme a vyvíjíme nové výrobky, jejichž cílem je usnadnit život všem milovníkům cyklistiky. Všechny výrobky před uvedením do prodeje testujeme v terénu i v laboratořích, abychom ověřili jejich kvalitu a měli jistotu, že vám nabízíme jen to nejlepší.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi