Náramek Inspire HR bílý

2 399 Kč

Inspire HR na monitorování vašich každodenních aktivit a měření srdečního tepu na zápěstí.

Náramek Fitbit Inspire HR k měření aktivity se snadno používá, motivuje vás ke změně a k dosažení cílů týkajících se hmotnosti a kondice sledováním aktivity, spánku, spálených kalorií atd.

Barva: Bílá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Měření parametrů

Sledování aktivit, tepu na zápěstí, GPS přes smartphone, kalorií, vzdálenosti.

Výdrž

Až 5 dní.

VODĚODOLNOST

Sledujte své plavecké výkony a nechte si ho i ve sprše, vodotěsnost 50M.

Univerzální využití

Sleduje víc jak 15 sportů v reálném čase na zápěstí.

Konektivita

Bezdrátová synchronizace se smartphonem. Automatické sledování vašich aktivit.

Koučink

Připomínky aktivit a osobních cílů pro každodenní podporu.

Technické informace

Měření tepové frekvence

Neustálé sledování srdečního tepu: sledováním srdečního tepu optimalizujete své tréninky, zjistíte rozpětí srdečního tepu, fáze spánku a přesněji vypočítáte spálené kalorie.
Srdeční tep při odpočinku:
noste náramek Fitbit Inspire HR ve dne i v noci, abyste zaznamenali srdeční tep při odpočinku a mohli tak monitorovat jeho průběh.
Zóny srdečního tepu: zobrazte zónu srdečního tepu.

Kondice a fáze spánku

Úroveň kardio kondice: používejte Inspire HR spolu s aplikací Fitbit, budete znát své výsledky srdečního tepu, který je dobrým měřítkem vaší kondice, a dozvíte se jak ji zlepšovat.
Fáze spánku: Inspire HR a vaše aplikace ukazují, jak dlouho jste byli ve fázích lehkého, hlubokého a REM spánku, a poskytují vám ukazatele, které vám mohou pomoci zlepšit kvalitu spánku.

Tempo a vzdálenost v reálném čase

Připojte Inspire HR k GPS vašeho telefonu a na zápěstí se vám v reálném čase zobrazí tempo a dosažená vzdálenost při chůzi, běhu či jízdě na kole.

Dechová cvičení přímo pro vás

Inspire HR vám umožní se uvolnit pomocí řízeného dýchání. Využijte během dne klidné chvíle a sledujte svůj dech podle srdečního tepu.

Sledování každodenních aktivit a spálených kalorií

Protože každý okamžik dne má vliv na dosažení vašich cílů, Fitbit Inspire HR sleduje vaše kroky, minuty aktivity i spálené kalorie.
Na přístroji Fitbit Inspire HR nebo v aplikaci Fitbit můžete celý den sledovat spálené kalorie, abyste mohli zvolit správnou výživu.

Sledování spánku

Získejte cenné informace z každé noci a nastavte si program, který vás upozorní, kdy je třeba jít spát. Nastavte si na zápěstí tiché budíky. Získáte tak účinnější spánkové návyky.

Zdraví pro ženy

Naučte se lépe znát sebe samu, používejte náramek a aplikaci Fitbit k zaznamenávání menstruačního cyklu, symptomů a budete mít přehled, ve které fázi cyklu se nacházíte.

Chytrá oznámení:

Zůstaňte připojeni k základním funkcím: upozornění na hovory, SMS, kalendář a aktualizace aplikací sociálních sítí. Funguje jen v blízkosti vašeho smartphonu.

Velikosti a rozměry

Velikost S: obvod zápěstí od 140 do 180 mm. Velikost L: obvod zápěstí od 180 do 220 mm. Rozměry: 37 × 16 mm. Náramek Inspire HR má zapínání na přezku.

Obsah balení

Fitbit Inspire HR. Klasické náramky (S a L). Nabíjecí kabel.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání