ZŠ PLAVÁNÍ

Letní příměstské tábory v Radotíně

5 445 Kč

Příměstské tábory pro děti ve věku 5-12 let zahrnují 10 60 min. bloků, další sportovní a zábavní aktivity. Součástí je oběd, 2 svačiny a pitný režim. Kurzy probíhají v červenci a srpnu, od po do pá.

Online objednávka

Prodejce a odesílatel ZŠ PRO DĚTI,z.s.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Pořádáme školní a mimoškolní plavecké kurzy s doprovodným sportovním a zábavním programem určeným dětem mladšího školního věku.

Díky mnohaletým zkušenostem z České republiky i zahraničí se nám podařilo vytvořit unikátní koncept výuky plavání pro tuto věkovou kategorii. 

Projekt ZŠ Plavání je součástí intenzivního vzdělávacího konceptu ZŠ PRO DĚTI

S využitím nových pedagogických metod a osvědčených nenásilných postupů výuky plavání jsou děti vedeny k lásce k vodě a následnému zvládnutí základních plaveckých způsobů. 

Pamatujete si na Vaše školní plavání? Násilné potápění hlavy, odstrkování rukou od břehu pomocí tyče a slzy v brýlích u nás nenajdete. 

Máme rádi děti a víme, že učit lze i bez křiku pomocí pozitivní motivace a přirozené autority. 

Výuka plavání probíhá ve vyhřívaném bazénu za dozoru zkušených instruktorů. Děti jsou rozřazeny do skupin dle schopností. Jeden instruktor vede vždy jen jednu skupinu (max. 10 dětí) v průběhu celého kurzu z důvodu nastolení důvěry a přátelství mezi instruktorem a dětmi.

Každá lekce trvá 60 - 90 minut a je strukturována do tří částí:

  • úvodní seznámení s náplní lekce a následná rozcvička

  • hlavní výuková část

  • závěrečná část zahrnující různé vodní hry

Hodnocení zákazníků