WEDZE

2ND LIFE - SKB FR900 LT FLEX 100 W (25-25,5cm) - Velmi dobrý stav - Nové

4 249 Kč
5 299 Kč -19%
*Od 3. 4. 2024 až do vyčerpání zásob

B - velmi dobrý stav - produkt je nový, nepoužitý a kompletní, některé díly mohly být vyměněny za originální, produkt má minimální kosmetické vady.

STAV VELMI DOBRÝ

Barva: Světle modrá

25–25,5cm Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu:

Flex index 100 je vhodný na agresivnější jízdu v jakémkoliv terénu. Skelet z PU je relativně poddajný a vloženou energii dobře vrací. Podrážka s inserty kompatibilní s vázáním na sjezdové lyžování i skialpinismus. Skiwalk: úhel 42° v pozici pro chůzi pro snadnější výstup. 4 hliníkové mikrometrické přezky, široký pásek. Sundavací spoiler Velmi pohodlné boty. Teplem tvarovatelná botička pro větší pohodlí. Podšívka z lycry usnadňuje zouvání. Izolující botička i vložka zadržují teplo.

Stav B (velmi dobrý) – produkty jsou nové, kompletní a ještě nebyly použity. Díly jsou původní nebo mohly být vyměněny za originální našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají minimální kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (pratelné), praskliny, natržení, malá poškození, která lze snadno odstranit nebo se nachází na málo viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků