WEDZE

2ND LIFE - Lyže Boost 900 M (170cm) - Ucházející stav - Použité

3 499 Kč
6 499 Kč -46%
*Od 8. 4. 2024 až do vyčerpání zásob

použité - D - ucházející stav - Byly používány 2 zimní sezóny. Lyže nesou viditelné známky používání (jsou poškrábané), ale skluznice je ve velmi dobrém stavu.

STAV UCHÁZEJÍCÍ

Barva: Černá

170cm Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu:

Perfektní lyže jak na dlouhý, tak na střední oblouk. Kombinace tuhé lyže s vertikálními bočnicemi zaručuje dobrou přilnavost. Silný zpětný ráz, provedení patky vrací energii do lyží při výjezdu z oblouku. Rádius 14 m: extrémně přesná trajektorie. Woodcore Tec Sidewall: konstrukce s vertikálními bočnicemi, které zajišťují přilnavost na tvrdém sněhu. Dřevěné jádro po celé délce zaručuje rovnoměrnou deformaci lyže v oblouku, což přináší stabilitu, pohodlí a reaktivitu. Patka je konstruována tak, aby se lehce deformovala, tím je zajištěna plynulá jízda v oblouku. Skluznice s vysokou molekulární hmotností. Vázání Tyrolia, model PR 11 GW černý. Kompatibilní s Grip Walk. Din 3–11. Pro lyžařské boty s délkou podešve 255–378 mm.

Stav produktu: Byly používány 2 zimní sezóny. Lyže nesou viditelné známky používání (jsou poškrábané), ale skluznice je ve velmi dobrém stavu.

Stav D (ucházející) – produkty mohou být nové, dlouhodobě použité/testované, odkoupené (službou BuyBack) nebo nekompletní. Mohla proběhnout větší oprava nebo výměna dílů za originální nebo náhradní komponenty, provedená našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají větší kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (nepratelné), praskliny, natržení, obvykle na viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě nebo běžným použitím.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků