WEDZE

2ND LIFE - Dámské lyžařské boty WID 500 (23,5cm) - Dobrý stav - Použité

1 759 Kč
2 699 Kč -34%
*Od 15. 4. 2024 až do vyčerpání zásob

použité - C - dobrý stav - Zákazník je měl 4 měsíce a lze cítit, že byly stříkány sprejem na boty. Jsou také poškrábané a špinavé na mnoha místech.

STAV DOBRÝ

Barva: Bílá

23,5cm
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu:

Určení: Lyžařské boty WID 500 značky Wedze jsou určené všem pokročilým lyžařkám hledajícím pohodlné boty, které se díky 4 přezkám snadno zapínají a také mají pozici pro sjezd/chůzi. Relativně tuhý flex 70 vhodný pro méně náročný sportovní styl. Tuhost: Nižší flex: 70. Poddajné a pohodlné pro pohodlné pokroky vlastním tempem. Držení na noze: 104 mm. Pro široká chodidla. Botička ze standardní pěny. Anatomická přizpůsobivost: Tvarovaná botička. Není teplem tvarovatelná. Možnost nastavení: 4 mikrometrické přezky. 2 posuvné přezky. 35mm pásek. Snadné přemístění: Pozice pro sjezd/chůzi. Hřejivost: Izolující botička i podešev udržují teplo. Skladování:

  1. Z plastového skeletu vytáhněte botičky, aby obě části mohly lépe dýchat.
  2. Zapněte přezky na první pozici. Předejdete tak nechtěnému zdeformování bot. Pokud možno boty uložte do obalu.
  3. Boty skladujte na suchém místě, kde je nízké riziko toho, že by teploty mohly klesnout pod 10 °C.

Stav produktu: Zákazník je měl 4 měsíce a lze cítit, že byly stříkány sprejem na boty. Jsou také poškrábané a špinavé na mnoha místech.

Stav C (dobrý) – produkty mohou být nové nebo krátkodobě použité/testované, kompletní. Mohla proběhnout oprava nebo výměna dílů za originální nebo náhradní komponenty, provedená našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (nepratelné), praskliny, natržení, obvykle na viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě nebo běžným použitím.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků