WEDZE

2ND LIFE - Dámské lyžařské boty wid 300 (23,5cm) - Dobrý stav - Nové

839 Kč
1 199 Kč -30%
*Od 3. 4. 2024 až do vyčerpání zásob

C - dobrý stav - Jsou nové, ale obě boty jsou poškrábané, většina škrábanců je na špičce bot. Chybí originální obal. Jsou také zaprášené.

STAV DOBRÝ

Barva: Černá

23,5cm Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu:

Tuhost: Velmi měkké: flex 60. Ideální boty na začátky s lyžováním. Držení na noze: 104 mm. Pro široká chodidla. Pěnová botička. Anatomická přizpůsobivost: Tvarovaná botička. Není teplem tvarovatelná. Možnost nastavení: 3 mikrometrické hliníkové přezky. 2 přezky lze posunout. 35mm pásek. Hřejivost: Izolující botička i podešev udržují teplo.

Stav produktu: Jsou nové, ale obě boty jsou poškrábané, většina škrábanců je na špičce bot. Chybí originální obal. Jsou také zaprášené.

Stav C (dobrý) – produkty mohou být nové nebo krátkodobě použité/testované, kompletní. Mohla proběhnout oprava nebo výměna dílů za originální nebo náhradní komponenty, provedená našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (nepratelné), praskliny, natržení, obvykle na viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě nebo běžným použitím.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků