TUNTURI

Činka neoprén 1,0 kg TUNTURI oranžová

319 Kč
349 Kč -8%
*Od 25. 7. 2024 do 28. 7. 2024
319 Kč/kg

Jsou vaše tréninky nudné? Ne, pokud si pořídíte tyto zábavné činky Tunturi. Sada se skládá ze 2 činek s výraznou růžovou barvou. Skvěle se hodí pro veselé cvičení.

Barva: Oranžová / Oranžová

2*1kg
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Ideální k domácímu použití pro posilování různých svalových skupin. A samozřejmě je to také velmi vhodný tréninkový parťák pro aerobik, gymnastiku nebo skupinové fitness lekce v posilovně. Drsná vrchní vrstva je vyrobena z měkké gumy a poskytuje pevný a pohodlný úchop. Růžové činky váží každá 1 kg a k dispozici jsou i těžší verze v jiných barvách.

Výhody činek Tunturi - 2 x 1 kg. - Neopren - fluorově růžová

  • Činky jsou ideální pro celkové procvičení těla
  • Každá činka má svou vlastní pěknou a rozpoznatelnou barvu
  • Drsný materiál zajišťuje pevný úchop
  • Vhodné pro různé sportovní aktivity: od bodypumpu po gymnastiku

Objednejte si tyto výrazné oranžové činky Tunturi a vyrazte na energický trénink!

O Tunturi

Cítit se lépe každý den. To je motto společnosti Tunturi. Naše kořeny leží ve Finsku, kde dva bratři založili v roce 1922 obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme nizozemskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na cestě za zdravým a zdatným tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Činíme tak pomocí široké nabídky kardio a silových trenažérů, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to sortiment, který se neustále rozšiřuje a zdokonaluje, s kvalitními výrobky a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte dotazy? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training

Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V aplikaci Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a tréninkových videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a z výrobků Tunturi maximum. Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma! a můžete si ho stáhnout z App Store a Play Store!

Přehled specifikací: ○ Délka činky: 16,3 x 6,3 x 5,5 cm. ○ Sada 2 činek: 2 x 1 kg. ○ Barva: oranžová ○ Materiál: litina | neopren ○ K dispozici také s jinými závažími (barvami)

Hodnocení zákazníků