TOPVET

Vlhčené obinadlo chladivé pro koně

198 Kč
19,80 Kč/m

Urychluje regeneraci po zátěži. Doporučujeme použít po náročném fyzickém výkonu při únavě a ztuhlosti vazů, svalů i kloubů a jejich bolestivosti.

Barva: Bezbarvá

1 LITR Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Green idea s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

VLHČENÉ OBINADLO CHLADIVÉ

Veterinární technický prostředek Urychluje regeneraci po zátěži

Bylinná kompozice s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic je napuštěna do pružného obinadla. Doporučujeme použít po náročném fyzickém výkonu při únavě a ztuhlosti vazů, svalů i kloubů a jejich bolestivosti. Těchto vlastností je vhodné využít u sportovních, pracovních i rekreačních koní. Bandáž je možné použít i jako náhradu ledování.

Návod k použití: odstřihněte dostatečnou délku obinadla, přiložte na problematickou oblast a převažte obvazem. Aplikace formou zábalu je ideální pro dosažení maximálního účinku. Opakujte dle potřeby několikrát týdně.

Složení: Voda, Alkohol denat., Glycerin, Kafr, Mentol, Kostival lékařský kořen extrakt, Emulgátor, Jedle silice, Eukalypt silice, Swiss alpine směs, Máta silice, Tymián silice, Kosodřevina silice

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Nepoužívejte na sliznice a otevřené rány. Nepoužívejte vnitřně. Jen pro zvířata.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výroby

Číslo schválení: VTP/029/16-C

Hodnocení zákazníků