TOPVET

Pantenol kondicionér pro koně

398 Kč
398 Kč/l

Pěstí, vyživuje, hydratuje. Originální kompozice kondicionéru s rostlinnými výtažky pro pravidelnou péči o srst a žíně koní.

Barva: Bezbarvá

1 LITR Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Green idea s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

PANTENOL KONDICIONÉR PRO KONĚ

Pěstí, vyživuje, hydratuje

Veterinární přípravek pro koně

Originální kompozice kondicionéru s rostlinnými výtažky pro pravidelnou péči o srst a žíně koní. Bylinný komplex srst a žíně vyživuje, regeneruje a zlepšuje jejich rozčesatelnost. Srst a žíně jsou po použití hladké, lesklé, pružné a hydratované. Šetrným způsobem pěstí a hydratuje i pokožku, kterou zbavuje šupinatění.

Návod k použití: podnanášíme dostatečné množství na umytou srst a žíně, důkladně vetřeme, necháme 3-5 minut působit a následně opláchneme vodou. Vhodný pro dospělé koně i hříbata.

Složení: Aqua, Panthenol, Biosaccharide Gum-1, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Ceteareth-20, Behenyl Alcohol, Hydroxyethyl Cetearamidopropyldimonium Chloride, Polymnia Sonchifolia Root Juice, Hydrolyzed Keratin, Xanthan Gum, Citric Acid, Phenoxyetanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Nepoužívejte na sliznice a otevřené rány. Nepoužívejte vnitřně. Pouze pro zvířata. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výroby

Číslo schválení: 173-16/C

Hodnocení zákazníků