THERMAREST

Turistická nafukovací karimatka NeoAir Topo Luxe Large

5 939 Kč

Nejtlustší nafukovací karimatka od značky Therm a Rest.

Barva: Zelená / Zelená

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Hanibal sport s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Tak s touhle nafukovačkou už se nemusíte bát, že se venku skvěle nevyspíte - 10 cm tloušťka, to už je skoro jako vaše domácí matrace! Dostatečnou izolaci od země vám poskytne od brzkého jara až do pozdního podzimu.

Navzdory své délce i tloušťce si zachovává karimatka překvapivou lehkost a sbalitelnost, a to díky patentované technologii Triangular Core Matrix. Více než 100 buněk drží díky reflexním bariérám vzduch ohřátý vaším tělem uvnitř konstrukce a zároveň je chlad jdoucí od země odrážen zpět. 

Tato "thermarestka" si zároveň díky své velikosti vysloužila speciální systém ventilů TwinLock. Jednosměrný ventil "IN", určený na nafukování, a ventil "OUT", který je možné jen částečně povolit pro odvzdušnění karimatky, nebo jej otočit zcela pro úplné vypuštění. Tyto ventily dělají nafukování 3x rychlejší a vypouštění vzduchu 5x rychleší, než tomu bylo u předchozích modelů. Ventilky jsou dostatečně robustní, aby s nimi bylo možné manipulovat i v rukavicích, zároveň jsou velmi odolné vůči nečistotám a poškození.

Specifikace

Rozměry: 196 x 64 cm
Tloušťka: 10 cm
Hmotnost: 820 g
Tepelný koeficient: 3,7
Rozměry v zabaleném stavu: 29x15 cm
Materiál: 50D polyester
Součástí balení transportní obal, nafukovací vak a opravná sada

Firma Therm-a-rest představuje průkopníka ve výrobě samonafukovacích karimatek. Zkušenosti z výroby prvních produktů v začátcích sedmdesátých let jsou patrné především na kvalitě a spolehlivosti. I díky tomu mají všechny samonafukovací karimatky Therm-a-rest doživotní záruku na jakékoli výrobní vady.

Hodnocení zákazníků