TEQBALL

Stůl TEQ™ SMART - Juventus - multifunkční sportovní vybavení

96 990 Kč

Výhodou stolu TEQ SMART, skládací verze stolu TEQ ONE, je snadné přemístění na libovolné místo v interiéru i exteriéru díky uzamykatelným kolečkům.

Barva: Oranžová

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Teqball Kft - CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

TEQ SMART je fantastická (nová) skládací verze stolu TEQ, inovativního sportovního zařízení s krásným designem, které dalo vzniknout novému sportu založenému na fotbalu s názvem Teqball. Na tomto skvělém stole lze provozovat i čtyři další sporty (Teqis, Teqpong, Qatch a Teqvoly). Stoly TEQ jsou navrženy tak, aby splňovaly naše standardy kvality a odolnosti. "SMART" stoly TEQ mají navíc tu výhodu, že se snadno přemisťují, a to jak v interiéru, tak i venku. Je to díky přidaným uzamykatelným kolečkům a skládací konstrukci. Stůl "SMART" lze také na jedné straně sklopit a vytvořit tak skákací stěnu, na které můžete hrát a trénovat. Rozložený - 3000x1700x900mm Složený - 760x1700x1800mm

Stůl TEQ SMART je multifunkční sportovní zařízení. Díky zakřivení stolu míček pokaždé dopadne k hráčům a hra tak získá kontinuální, příjemný charakter pro všechny věkové kategorie a pohlaví i pro osoby s různými schopnostmi. Je vhodný i pro osoby se zdravotním postižením. Stůl se hodí k nácviku 5 různých sportovních aktivit:

  1. Teqball, fotbalová varianta
  2. Teqvoly, volejbalová varianta
  3. Qatch, varianta házené
  4. Teqis, tenisová varianta
  5. Teqpong, varianta stolního tenisu

Prohlédněte si je: https://www.youtube.com/watch?v=An4ZQl8mOXo

Díky skládací desce stolu není potřeba mnoho úložného prostoru a je vhodný pro individuální trénink. Deska stolu je navíc vybavena rychlým, jednoduchým a bezpečným systémem zamykání.

Hodnocení zákazníků