TENDON

Jednoduché dynamická lano Master 9,7 Complete Shield 60m

4 469 Kč
1 221,04 Kč/kg

Jedno z nejoblíbenějších lan TENDON.

Barva: Zelená

80m Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Hanibal sport s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Špičkové jednoduché lano s nízkou hmotností, které je díky konstrukci opletu SBS odolnější vůči oděru, ale zároveň měkké a s dobrou manipulovatelností. Jde-li vám o maximální výkon, právě jste našli to správné lano!

Specifikace:

délka: 60 m
průměr lana: 9,7 mm
hmotnost: 61 g/m
počet UIAA pádů: 7 
max. rázová síla: 7,9 kN
posuv opletu: 0.1 mm
statické prodloužení: 6 %
dynamické prodloužení: 37 %
uzlovatelnost: 0.9
certifikace: EN 892, CE 1019

SBS = systém jednoduchého pletení, kdy je každý pramen opletu vplétán samostatně – zvyšuje se tak odolnost lana a zlepšují se mechanické vlastnosti – zejména ohebnost.

COMPLETE SHIELD - Zdokonalená základní úprava dynamických lan. Nový technologický postup umožňuje nanášení impregnace už při standardní úpravě lan. Výsledkem je výborná voděodolnost, oděruvzdornost a prodloužená životnost lan TENDON.

COMPACT (KOMPAKTNÍ ZAKONČENÍ) - Unikátní technologie zakončení lana. Posledních 15 mm délky jsou jádro s opletem spojeny v jeden kompaktní celek zabraňující jejich vzájemnému posuvu.

MIDPOINT OF ROPE (ZNAČENÍ STŘEDU) - Lano je v polovině délky výrazně označeno barvou, která nenarušuje jeho strukturu ani mechanické vlastnosti. Označením středu lana značkovačem s neznámými chemickými vlastnostmi můžete poškodit materiál lana!

Hodnocení zákazníků