SIROKO

Cyklistické fotochromatické brýle K3s La Palma

1 106 Kč
2 215 Kč -50%
*Od 10. 6. 2024 do 22. 6. 2024

Sportovní sluneční brýle K3s s ultra lehkými PC obroučkami, vyměnitelnými polarizovanými Special TAC 1.2 fotochromatickými skly a ventilační systém DrySky+ s vynikajícím výhledem v každé situaci.

Barva: Černá / Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Siroko Solutions S.L. + CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Pouze obrovská mořská síla může sloužit jako inspirace pro model schopný nabídnout ten nejlepší výkon i za těch nejnepříznivějších a měnících se podmínek.

Speciální TAC 1,2mm fotochromatická, polarizovaná, vyměnitelná, panoramatická skla s vrstvou proti zamlžení a REVO povlakem. DrySky systém proti zamlžování. Extrémně flexibilní a odolné PC obroučky. Maximální lehkost: váží pouze 26 g! Součástí je tvrdé polyuretanové pouzdro, sáček z mikrovlákna a náhradní díly pro nosní podložku a na spánky.

Naše fotochromatická skla jsou obzvláště citlivá na různé změny světla, což je velmi efektivní způsob přizpůsobení se světelným podmínkám v každém okamžiku. Ideální pro zamračené i jasné dny a také pro prostředí a terény, kde se střídají slunná a stinná místa.

Skla K3 PhotoChromic kontrolují přenos světla nezávisle, s přechody z kategorie 2 (přenos světla 42%) do kategorie 3 (přenos světla 11%) za méně než šedesát sekund, optimalizují kontrast a podporují viditelnost.

Technické specifikaceVše, co potřebuješ vědět o tvých příštích sportovních brýlích. Special TAC 1.2 skla: Pečujte o svůj zrak Polarizovaná skla: Žádná unavenost očí Ultra lehké: Pouze 26gr Panoramatický výhled: Neunikne vám žádný detail Anti-fog vrstva: DRYSKY SYSTÉM Protiskluzové gumy: Dokonale sednou Vyměnitelná skla: Přizpůsobí se vašemu prostředí Dioptrický klip: Perfektní rozhled

Péče a čištění Nenechávejte brýle položené v oblastech s intenzivním teplem. Chraňte skla správně pomocí přiloženého pouzdra a sáčku. K čištění skel použijte přiložený látkový sáček. Pokud jsou na sklech uvízlé zbytky prachu, písku nebo bláta, použijte před čištěním vodu.

Hodnocení zákazníků

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Polycarbonate