SIROKO

Cyklistické fotochromatické brýle K3 Shimanami

1 141 Kč
2 286 Kč -50%
*Od 15. 7. 2024 do 7. 9. 2024

Sportovní sluneční brýle K3 s ultra lehkými PC obroučkami, vyměnitelnými polarizovanými Special TAC 1.2 fotochromatickými skly a ventilační systém DrySky+ s vynikajícím výhledem v každé situaci.

Barva: Bílá / Světle šedá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Siroko Solutions S.L. + CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

K3 PhotoChromic Africa poskytují široké pole viditelnosti. Tento model byl vyvinutý, aby se adaptoval na nejnáročnější atletická prostředí a zajistil nevšední pohodlí vašemu zraku. Optimalizovaný výkon poskytují svými ultra lehkými PC obroučky o hmotnosti pouhých 27 gramů a vyměnitelnými polarizovanými Special TAC 1.2 fotochromatickými skly. Všechny modely v kolekci K3 PhotoChromic spoléhají na náš ventilační systém DrySky+, čímž zaručují vynikající výhled v každé situaci. Tento produkt zahrnuje tvrdé PU pouzdro, polyesterový sáček a náhradní nosníky a gumičky na nožičky. Dostupné K3s doplňky: fotochromatická skla, dioptrický klip TR90, skla do mlhy a čirá skla.

Naše fotochromatická skla jsou citlivá na zřetelné změny světla a přizpůsobí se každému okamžiku vysoce efektivním způsobem. Ideální pro zatažené i jasné dny a také pro prostředí, ve kterých se střídají slunečné a stinné oblasti.

Skla K3 PhotoChromic nezávisle kontrolují přenos světla a zajišťují přechod z kategorie 2 do kategorie 3 za méně než šedesát sekund, přičemž neustále optimalizují kontrast a zlepšují viditelnost.

Procenta se mohou mírně lišit. Technické specifikaceVše, co potřebuješ vědět o tvých příštích sportovních brýlích. Special TAC 1.2 skla: Pečujte o svůj zrak Polarizovaná skla: Žádná unavenost očí Ultra lehké: Pouze 27gr Panoramatický výhled: Neunikne vám žádný detail Anti-fog vrstva: DRYSKY+ SYSTÉM Protiskluzové gumy: Dokonale sednou Vyměnitelná skla: Přizpůsobí se vašemu prostředí Dioptrický klip: Perfektní rozhled

Péče a čištění Nenechávejte brýle položené v oblastech s intenzivním teplem. Chraňte skla správně pomocí přiloženého pouzdra a sáčku. K čištění skel použijte přiložený látkový sáček. Pokud jsou na sklech uvízlé zbytky prachu, písku nebo bláta, použijte před čištěním vodu.

Hodnocení zákazníků

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Polycarbonate