SIROKO

Cyklistické brýle K3s Rome

985 Kč
2 221 Kč -55%
*Od 17. 6. 2024 do 22. 6. 2024

K3s jsou špičkové sluneční brýle, jejich PC obroučky váží pouhých 26 gramů a společně s vyměnitelnými polarizovanými Special TAC 1.2 skly napomáhají sportovcům k těm nejlepším výkonům

Barva: Šedá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Siroko Solutions S.L. + CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Siroko K3s Rome byly inspirovány věčným městem. Jedním z nejkrásnějších míst pro outdoorové aktivity. Lehčí než kdy dřív, jejich PC obroučky váží 26 gramů, a společně s vyměnitelnými polarizovanými Special TAC 1.2 skly poskytují každému sportovci ten nejlepší výkon.

Všechny zrcadlové styly, které patří do kolekce K3s, spoléhají na REVO povlak a také na náš ventilační systém DrySky, což jim zaručuje vynikající výhled v každé situaci.

Tento produkt zahrnuje tvrdé PU pouzdro, polyesterový sáček a náhradní nosníky a gumičky nožiček.

Dostupné K3 příslušenství: fotochromatická skla, dioptrický klip TR90, skla do mlhy a čirá skla. Technické specifikaceVše, co potřebuješ vědět o tvých příštích sportovních brýlích. Special TAC 1.2 skla: Pečujte o svůj zrak Polarizovaná skla: Žádná unavenost očí Ultra lehké: Pouze 26gr Panoramatický výhled: Neunikne vám žádný detail Anti-fog vrstva: DRYSKY SYSTÉM Protiskluzové gumy: Dokonale sednou Vyměnitelná skla: Přizpůsobí se vašemu prostředí Dioptrický klip: Perfektní rozhled

Péče a čištění Nenechávejte brýle položené v oblastech s intenzivním teplem. Chraňte skla správně pomocí přiloženého pouzdra a sáčku. K čištění skel použijte přiložený látkový sáček. Pokud jsou na sklech uvízlé zbytky prachu, písku nebo bláta, použijte před čištěním vodu.

Hodnocení zákazníků

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Polycarbonate