SHIMANO

2ND LIFE - Dámská triatlonová obuv TR5 (37) - Velmi dobrý stav - Nové

1 379 Kč
2 299 Kč -40%
*Od 29. 5. 2024 až do vyčerpání zásob

B - velmi dobrý stav - produkt je nový, nepoužitý a kompletní, některé díly mohly být vyměněny za originální, produkt má minimální kosmetické vady.

STAV VELMI DOBRÝ

Barva: Bílá

37
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu:

Triatlonové tretry umožňují snadný přechod z jedné fáze závodu do druhé a přitom si udržet nohy v suchu. Tyto tretry lze díky jejich pohodlnému bezešvému vnitřku nazout naboso a vy tak ušetříte spoustu času! Díky 2 páskům na suchý zip a širokému vstupu je jejich nazouvání a zouvání snadné a rychlé. Pásek T1 quick strap zajišťuje dobré zpevnění na nártu. Vnitřek boty umožňuje jízdu i bez ponožek.

Stav B (velmi dobrý) – produkty jsou nové, kompletní a ještě nebyly použity. Díly jsou původní nebo mohly být vyměněny za originální našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají minimální kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (pratelné), praskliny, natržení, malá poškození, která lze snadno odstranit nebo se nachází na málo viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků