SAWYER

Turistický mechanický filtr Micro Squeeze Filtration System

1 369 Kč

Cestovní sada na čištění vody s filtrem malých rozměrů, ale velké účinnosti.

Barva: Černá

2 LITRY
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Hanibal sport s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Ať se vydáváte do neznámé divočiny nebo jen míříte do vámi doposud neprozkoumaného kousku naší země, filtrační systém Micro Squeeze bude vaším věrným společníkem po velmi dlouhou dobu.

Dutá vlákna filtru díky svému průměru 0,1 mikronu dokáží přefiltrovat 99,99999 bakterií jako salmonela a 99,9999 prvoků a cyst typu E. coli, Giardia či Vibrio cholerae a budou vám sloužit až na 378 500 litrů. Samotný filtr navíc váží 45 gramů a v batohu nezabere skoro žádné místo.

Filtr je dodáván včetně proplachovací stříkačky, čisticí spojky, náhradního těsnění, brčka a skladné lahve z pevného měkkého materiálu, díky kterému váží polovinu toho, co standardní skládací láhve Sawyer.

Pokud by vám dodávaná lahev nestačila a další si dokupovat nechcete, filtr není problém našroubovat na jakoukoliv běžnou lahev s hrdlem o průměru 28 mm.

Filtrační membrány filtru jsou dostatečné pevné na to, aby odolaly zpětnému propláchnutí pomocí dodávané stříkačky, která při každém vyčištění dokáže obnovit průtok filtru až na 98,5 %. Micro Squeeze lze čistit znovu a znovu téměř neomezeně a pro optimální fungování je doporučování filtr proplachovat a dezinfikovat po každém výlětě.

Specifikace

Materiál filtru: membrána z dutých vláken
Co odfiltruje: bakterie, prvoky a cysty včetně E. Coli, giardie, vibrio cholerae a Salmonella typhi
Životnost: až do 378 500 litrů
Průtok 1.5 litru / minutu
Hmotnost filtru: 45 g

Obsah balení:

Filtr Micro Squeeze
Skladná láhev 1 l
Proplachovací stříkačka
Ochranný neoprenový obal 
Redukce pro zpětné čištění pomocí PET láhve - nebo pro snadné plnění nádob se závitem typu standardní PET
Náhradní těsnění
Brčko

Všechny filtry společnosti Sawyer splňují nebo překračují doporučené míry odstraňování americké Agentury pro ochranu životního prostředí (EPA).

Filtr s vodou uvnitř nesmí zmrznout, porušila by se tím filtrační membrána! Pokud budete filtr používat v zimě, mějte jej vždy u těla.

Mačkání skládací lahve doporučujeme provádět rolováním (jako tubu zubní pasty), jinak se životnost plastové skládací lahve může zkrátit.

Hodnocení zákazníků