REDTED

Retro dámské cyklistické tričko Peugeot bílé - RedTed

1 994 Kč

Vintage cyklistický dres Molteni - oranžový

Barva: Bílá

L
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Retro Cycling Czech

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Na kole v tomto ikonickém retro cyklistickém dresu Peugeot. Tento pohodlný cyklistický dres je replikou týmového dresu Peugeot-Esso-Michelin z let 1976-1981. Vysoce kvalitní slim fit košile od RedTed s historickým vzhledem a moderním komfortem nošení.

V roce 1810 založil tkadlec Jean-Pierre Peugeot se svými syny továrnu na Peugeot. Od roku 1882 se kola vyráběla také pod názvem Cycles Peugeot. Byli velmi ranými sponzory cyklistiky. Peugeot například v roce 1896 podpořil Paula Bourillona, ​​který se v Kodani stal mistrem světa ve sprintu na kole Peugeot. V roce 1901 sponzoroval výrobce svůj první cyklistický tým. Peugeot také sponzoroval prvního vítěze Tour de France v roce 1905 - Louise Trousseliera. Peugeot byl aktivní v cyklistice až do roku 1986 a je považován za jednoho z nejúspěšnějších sponzorů profesionální cyklistiky. V cyklistickém dresu Peugeot jelo mnoho skvělých cyklistů.

Mezi známé cyklisty z tohoto cyklistického týmu Peugeot patří Nizozemec Hennie Kuiper, José De Cauwer z Belgie, Brit Robert Millar, Ir Stephen Roche, Australan Phil Anderson a francouzští jezdci Jacques Bossis, Yves Hézard, Pascal Simon, Michel Laurent a Gilbert Duclos-Lassalle. A samozřejmě skvělý francouzský cyklista Bernard Thévenet - vítěz Tour de France v roce 1977.

Cyklistický dres RedTed Performance má aerodynamický střih (takže trochu těsnější), kvalitní YKK zip, širokou gumu na konci trochu delších rukávů, dole silikonový pásek s extra širokou gumou u přední a dlouhý přední zip (k dispozici také v krátké verzi). Cyklistický dres orientovaný na výkon za konkurenceschopnou cenu.

Hodnocení zákazníků

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Polyester