PATIZON

Turistický třísezónní péřový spacák G400 M

10 390 Kč

Ultralehký třísezonní péřový spací pytel s inovovaným střihem a vylepšenými izolačními schopnostmi.

Barva: Okrová

185cm Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Hanibal sport s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Model G 400 M je teplejší letní nebo ultralehký třísezonní (Tlim -6°C) spacák plněný 400 g vysoce kvalitního husího peří o minimální plnivosti 850 cuin. Poměr prachového peří a brček je 90/10. Celková váha délky M (do 185 cm) je 719 g, což spacák předurčuje k užití všude tam, kde hraje prim malá váha i objem při zachování slušné výhřevnosti. Spacák ocení cykloturisté, bikepackeři, horolezci ve velkých stěnách, vyznavači stylu Fast a Light či každý kdo chce minimalizovat výbavu aniž by přišel o komfort. 

Použité peří je certifikováno dle standardů RDS a IDFL a není impregnováno proti vlhkosti. Materiálem, do kterého je hypoalergenní peří zabaleno, je Pertex Quantum. Tato tkanina na bázi nylonu váží pouhých 32 g/m2, což umožňuje minimalizovat váhu i objem. Nízká váha materiálu rovněž napomáhá dobrému loftu. Materiál má skvělou prodyšnost a je samozřejmě ošetřen DWR úpravou, chránící náplň před mírnou vlhkostí zvnějšku. Náplň je uložena v ,,Z“ komorách, což zaručuje dostatečnou tloušťku izolace bez ohledu na polohu spáče.

Novinkou je přepracovaný střih, ve kterém se unikátní poloautomatický zip YKK přesunul na přední stranu spacáku a zajišťuje tak lepší izolační výkon, nižší hmotnost a ještě pohodlnější ovládání. Anatomická kapuce s chytře řešeným stahováním a dobře izolovaný footbox jsou samozřejmostí. 

Poloautomatické dvoucestné zipy YKK o tloušťce 3 mm mají 2 polohy: 1) STOP - zip je zaaretován na místě a nerozjíždí se, 2) GO - zip lze povolit aniž by uživatel musel ovládat táhlo/jezdce, stačí zatáhnout za materiál spacáku po obou stranách zipu. 

Izolační lem kolem otvoru na obličej je naplněný špičkovou syntetickou izolace Climashield, která omezuje únik tepla a lépe odolává vydýchané vlhkosti. Obvod otvoru se neovládá suchým zipem či patentkou, ale jen pomocí šňůrky a samosvorky.

Specifikace

U všech spacáků Patizon jsou zipy umístěny na levé straně.
Zipy jsou zevnitř kryté légou (plněnou peřím) proti zasekávání - zip sahá přibližně ke kotníkům.
Spacák má vnitřní kapsu o rozměrech 20 x 20 cm.
Kompresní transportní obal (30x18 cm) s DWR úpravou
Vyrobeno v České republice

Nezapomeň si vybrat správnou velikost spacáku. Velikost S se hodí pro člověka s výškou 156 - 170 cm. Spacáky velikosti M jsou dělané na výšku postavy 171 - 185 cm a velikosti L na výšku 186 - 200 cm.

Hodnocení zákazníků