NORDICDOTS

Taška na rakety Padel Beton Grey

1 265 Kč

Usnadněte si přepravu padelové rakety. Toto je ochranná taška, která se hodí na všechny rakety Nordicdots™ a také na většinu raket na trhu.

Barva: Bouřkově modrá

DOSPĚLÍ
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Nordicdots CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

"Usnadněte si přepravu své padelové rakety. Toto je ochranná taška, která se hodí na všechny rakety Nordicdots™ a také na většinu raket na trhu.

JEDNÍM POHLEDEM

Snadná přeprava Nastavitelný ramenní popruh Oddělení vnitřní kapsy pro vaše osobní věci, jako jsou klíče, peněženka atd.

ŠETRNÝ K PŘÍRODĚ

Náš výrobní proces je zaměřen na minimalizaci dopadu na životní prostředí. To je proč: • K balení našeho oblečení se používají 100% recyklované plastové tašky; • Používáme recyklované a organické tkaniny; • Minimalizujeme výrobní odpad; Proč je důležité být ekologicky odpovědný? Protože výrobou produktů šetrných k životnímu prostředí dáváme každému příležitost přispět k budování lepší planety. Například organická bavlna spotřebuje o 88 % méně vody a o 62 % méně energie než běžná bavlna a šetří přírodní zdroje. A když recyklujeme, pomáháme snížit množství plastů, které kolují a znečišťují svět.

Navíc každý nákup přispívá do našeho rozpočtu na udržitelnost, který používáme k darování a podpoře ekologických iniciativ, jako je projekt Seabin, který pomáhá čistit oceán od plastů.“

Hodnocení zákazníků

Koncepce a technologie výrobku

Složení

100% polyester