NIKWAX

Impregnace Wash-in TX.Direct 5 litrů

2 249 Kč
449,80 Kč/l

Impregnační prostředek pro voduodpudivé prodyšné oděvy. Snadné použití v pračce nebo v ruce. Zvyšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost materiálů.

Barva: Přirozené bílá

5 LITRŮ Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Outdoorshops.cz

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Impregnační prostředek pro voduodpudivé prodyšné oděvy. Snadné použití v pračce nebo v ruce. Zvyšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost materiálů. Vhodný pro zátěry, membrány Gore-Tex, Ultrex, SympaTex, PermaTex, Nikwax Analogy, Entrant, eVENT, PTX membrane a ostatní. NÁVOD K POUŽITÍ K dosažení nejlepších výsledků odstraňte všechny části nevhodné ke praní a před impregnací vyperte v přípravku Nikwax Tech Wash v odděleném pracím cyklu. Není nutné oblečení předem sušit. Před použitím dobře protřepete. Respektujte symboly uvedené na výrobku. Praní v pračce:

  1. Ze zásobníku na prací prostředky odstraňte veškeré nánosy pracího prostředku.2. Perte maximálně dva kusy oděvu současně.3. Použijte 2 plná víčka (100ml) pro dva kusy oděvu. V oblasti s tvrdou vodou požijte 3 plná víčka (150ml).4. Nastavte syntetický nízkoteplotní program (30°C) s nízkými otáčkami. Praní v ruce (použijte rukavice):1. Ponořte oděv do nádoby či umyvadla s vlažnou vodou.2. Použijte 2 plná víčka (100ml) pro dva kusy oděvu. V oblasti s tvrdou vodou použijte 3 plná víčka (150ml).3. Promáchejte, nechte 5-10minut máčet a pak znovu pořádně promáchejte.4. Vymáchejte ve studené vodě dokud není zcela čistá. Sušení:Nechte volně uschnout, po několika minutách zkontrolujte přebytky impregnace a odstraňte je vlhkým kusem látky. Můžete využít i sušičku při nízké teplotě, pokud to umožňují instrukce na etiketě oděvu.Uchovávajte mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně. Chraňte oči.

Hodnocení zákazníků