NIKWAX

Impregnace Textil a kůže 125 ml (houbička)

169 Kč
1 352 Kč/l

Impregnační prostředek na veškerou kombinovanou (kůže-látka) a softshell obuv. Zvyšuje voděodolnost, udržuje prodyšnost a pevnost obuvi. Prodlužuje životnost a funkčnost, nemění vzhled obuvi.

Barva: Přirozené bílá

125ml Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Outdoorshops.cz

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Impregnační prostředek na veškerou kombinovanou (kůže-látka) a softshell obuv. Zvyšuje voděodolnost, udržuje prodyšnost a pevnost obuvi. Prodlužuje životnost a funkčnost, nemění vzhled obuvi. Snadné použití pomocí houbičkového aplikátoru. Doporučeno pro membrány Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX membrane a další.Návod k použití - houbičkový aplikátor:

  1. Bláto a špínu umyjte čistým hadrem.
  2. Použijte Nikwax Čistící gel na obuv.
  3. Pro použití přitlačte na střed houbičky a současně nanášejte na mokrou obuv.
  4. Nechte působit 2-3 minuty.
  5. Odstraňte přebytky impregnace čistým hadrem. Před nošením nechte uschnout.

Doporučení:

U světlé nebo velmi barevné obuvi nejdříve vyzkoušejte na nenápadném místě. Jakmile je obuv suchá, můžete ji jemně překartáčovat, čímž kůži opět vrátíte její původní drsnější vzhled. Obuv nesušte u kamen, otevřeného ohně a nezanechávejte v uzavřené místnosti. Obuv lze vycpat novinovým papírem a tím docílít rychlejšího uschnutí při zachování nezdeformovaného tvaru (novinový papír je potřeba měnit). Uchovávajte mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně. Chraňte oči.

Hodnocení zákazníků