NIKWAX

Čistící prostředek NIKWAX Down Wash Direct 5 litrů

1 849 Kč
369,80 Kč/l

Výrobek speciálně navržený k čistění a údržbě přírodního a hydrofobního peří.

Barva: Bezbarvá

5 LITRŮ
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Outdoorshops.cz

Naše služby:

 • Vybráno DECATHLONem
 • Pouze doručení domů
 • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Nový Down Wash Direct je prvním výrobkem speciálně navrženým k čistění a údržbě přírodního a hydrofobního peří. Poskytuje snadné řešení pro péči o oblečení a spací pytle plněné přírodním i ošetřeným peřím. Down Wash Direct zaručuje vynikající čistící účinky, udržuje nebo zvyšuje vodoodpudivost všech druhů hydrofobního peří a vnějšího povrchu látky u oblečení a spacích pytlů plněných peřím a zlepšuje vodoodpudivost přírodního peří, které absorbuje 40x méně vody. NÁVOD K POUŽITÍ Snadno použitelný čisticí prostředek pro praní oblečení a spacích pytlů plněné přírodním a hydrofobním peřím. Down Wash Direct® účinně čistí, zároveň obnovuje a oživuje vodoodpudivost a izolační vlastnosti. Spací pytle je nejlépe prát ručně, ve vaně nebo v jiné nádobě a následně vyždímat v pračce. Použití: Pro čištění těžko odstranitelných skvrn použijte neředěný Down Wash Direct® pomocí houbičky nebo měkkého nylonového kartáče. Odstraňte všechny části, které nejsou vhodné pro praní. Před použitím dobře protřepejte. Respektujte symboly uvedené na štítku výrobku. Aplikace v pračce:

 1. Ze zásobníku na prací přípravky odstraňte všechny zbytky pracího prášku.
 2. Do pračky vložte maximálně 2 kusy oděvu.
 3. Použijte 100 ml prostředku.
 4. Perte podle instrukcí uvedených na oděvu, nejlépe při nízké teplotě a nízkých otáčkách při ždímání. Ruční aplikace (používejte rukavice):
 5. Ve vhodné nádobě přidejte 100ml Down Wash Direct® do 12 – 15 litrů vlažné vody.
 6. Ponořte výrobek a důkladně promáchejte, aby se směs promíchala a výrobek se úplně namočil.
 7. Ponechte výrobek podobu 5 – 10 minut zcela namočený a potom znovu důkladně promáchejte.
 8. Důkladně vymáchejte v čisté vodě, dokud voda není čistá. Sušení: Sušte v sušičce, pokud je to dovoleno výrobcem při nízké teplotě, dokud nezmizí všechny péřové chumáče. Nesušíte-li v sušičce, je dobré oblečením nebo spacím pytlem v pravidelných intervalech pořádně zatřepat. Natřásejte a opakovaně rozdělujte slepené chuchvalce peří, usnadníte tím proces schnutí a obnovení původního objemu a prachovosti. Varování: Uchovávajte mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně. Chraňte oči. Složení: Kromě jiných látek obsahuje méně než 5 %: polykarboxyláty. 5 %-15 %: mýdlo, neiontové povrchově aktivní látky.

Hodnocení zákazníků