LAMAX

LAMAX eLander SA50

24 999 Kč

LAMAX eLander SA50 elektrokoloběžka

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel elem6 s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

LAMAX eLander SA50

Přidej plyn a vychutnej si jízdu

Výkon, hravost a skvělé jízdní vlastnosti – zažij víc s novou elektrickou koloběžkou LAMAX eLander SA50. Terénní design zapadne doprostřed města i na lesní cestu. Trhej asfalt a ovládni lehký terén díky prvotřídnímu 500W motoru, maximálce 25 km/h a 70 kilometrovému dojezdu. 12“ pneumatiky a citlivé odpružení vepředu zařídí, že se nebudeš po jízdě pět minut klepat, ale cestování si vychutnáš v nejlepším stylu. Kotoučové brzdy a LED světlo tě bezpečně dopraví do tvojí destinace, tak naskoč!

Rychle a daleko

Rozhýbej se, zapomeň na kolony i spalovací motor – s elektrokoloběžkou budeš všude včas a k cíli prokličkuješ rychlostí 25 km/h. V ulicích i za městem ti poslouží až 70km dojezd, takže nezůstaneš trčet v půlce cesty. Výkon 500 W si poradí s převýšením na trati raz dva a díky rekuperaci získáš ve sjezdu a při brždění energii zpět.

Bezpečně po městě i za ním

Nehodnoť, dokud nevyzkoušíš. Pocit, který získáš z jízdy na velkých 12 palcových kolech, jinde nezažiješ. Jistota, ovladatelnost, pohodlí, prostě všechno pro efektivní přesun z bodu A do bodu B. Přičti k tomu širokou desku, kde můžeš mít obě nohy vedle sebe, robustní řídítka a kvalitní odpružení a máš ideální stroj na každodenní dojíždění – na asfaltu, po štěrku i na kostkách. Rychlý stop před překážkou zvládne dvojice kotoučovek a na tmu si posvítíš pořádným LED světlometem.

Jezdit zvládneš i ty

Mít dobrý přehled, to je základ! Proto má koloběžka barevný displej, kde uvidíš rychlost, stav baterky, zapnutá světla i najeté kilometry. Snadno si přepneš i jízdní režim. Ovládání ti skvěle padne do ruky – koloběžka má plynové madlo, které můžeš znát z motorky. Díky němu držíš řídítka všemi prsty a nebude tě bolet palec z mačkání páčky – bezpečné i pohodlné! Vybroušený design a pevná konstrukce ti budou dělat radost na spoustu kilometrů.

Prémiový servis a záruka

Prémiová záruka. V případě potíží či poruchy si produkt svezeme do servisu. Naše servisní centrum je odborně proškoleno tak, abychom mohli garantovat co nejlepší servis. Cílem je, abyste měli co nejlepší zážitky z našich produktů, a věříme, že tímto Vám ulehčíme starosti v případě nečekané závady.

Parametry LAMAX eLander SA50

Výkon: 500 W

Kapacita baterie: 48V / 15Ah (720 Wh)

Typ baterie: Lithium-iontová

Maximální rychlost: 25 km/h**

3 režimy rychlosti:

  1. 6 km/h (režim chůze)
  2. 15 km/h
  3. 25 km/h

Maximální dojezd: 70 km*

Kola: 12˝ (vzduchem plněné pneumatiky)

Brzdný systém: Dvě kotoučové brzdy

Barva: Černá

Hmotnost: 25 kg

Materiál konstrukce: Hliník

Maximální nosnost: 120 kg

Rozměry (složená): 124 × 63 × 58 cm (délka, šířka, výška)

Rozměry (rozložená): 124 × 63 × 120 cm (délka, šířka, výška)

Výška řídítek: 118 cm

Rozměry nášlapu: 53 × 23 cm (délka, šířka)

Světlá výška (vzdálenost nejnižšího bodu podvozku od země): 11 cm

Doporučená požadavky na jezdce: Výška 130 – 190 cm, hmotnost <120 kg, věk 14 – 60 let

Barevný LCD displej: ANO (rychlost, stav baterie, indikace LED osvětlení, rychlostní režimy, ujetá vzdálenost)

Výbava: LED osvětlení, přední odpružení, kotoučové brzdy, zvonek, barevný LCD displej, velká 12“ kola

Další funkce: Plynové madlo, tachometr, pojistka proti nechtěnému rozjezdu, volba rychlostních režimů, ukazatel stavu baterie a ujeté vzdálenosti, automatická rekuperace

Bezpečnostní prvky: Pojistka proti nechtěnému rozjezdu, LED osvětlení, pomalejší ECO mód pro začátečníky a úsporu energie, rozšířená řídítka, dlouhá a široká nášlapná deska, odpružené přední kolo, zvonek, 100% legální pro provoz v ČR/SK a většině států EU***

* Údaj o maximálním dojezdu udává orientační hodnotu, jakou je možné dosáhnout za naprosto ideálních podmínek

** Maximální konstrukční rychlost je 25 km/h. Na koloběžce bylo při testování (na uzavřeném okruhu, s upraveným nastavením řídící jednotky) dosaženo rychlosti až 35 km/h

*** Zkontrolujte si vždy místní legislativu pro provoz na pozemních komunikacích

Obsah balení

  • Koloběžka LAMAX eLander SA50
  • Nabíječka
  • Sada klíčů a šroubků
  • Návod

Hodnocení zákazníků