LAMAX

Elektrokoloběžka LAMAX E-Scooter S7500 Plus

6 999 Kč
10 990 Kč -36%
*Od 13. 6. 2024 do 31. 7. 2024

Elektrická koloběžka do města i na výlety, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 22 km, velká 8,5“ kola, 250W motor, 3 režimy rychlosti, design s reflexními prvky, LED světla, skládací konstrukce

Barva: Černá / Černá / Světle modrá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel elem6 s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

LAMAX E-Scooter S7500 Plus

Buď všude dřív

Kam je to pěšky daleko, tam budeš s naší elektrickou koloběžkou E-Scooter S7500 Plus za pár minut. Užij si město z jiný perspektivy. Bez kolon, bez plnýho MHD, za to v rychlosti až 25 km/h. Cestuješ dál? Koloběžku ve vteřině slož a naskoč s ní do busu. 8,5″ bezdušové pneumatiky nikdy nepíchneš a přitom zvládnou každou nerovnost. Silná kotoučovka a LED světla se v ulicích postarají o tvojí bezpečnost.

Bezpečně až do cíle

O nečekaný situace při jízdě ve městě není nouze, proto má náš E-Scooter S7500 Plus komplet bezpečnostní výbavu. Základem je kvalitní brzda s vysokou účinností. My používáme špičkovou kotoučovku, která oproti elektrický brzdí hned, jakmile stiskneš páčku. Zadní LED světlo při brždění varovně bliká, takže všichni vědí, že zastavuješ. Přední LEDka ti zase posvítí na cestu, když vyjedeš za tmy. A ochrana proti nechtěnému rozjezdu ochrání tebe a i tvé okolí.

25 km dojezd díky Smart Power Managmentu

S takovou porcí kilometrů to cestou z práce nebo ze školy můžeš vzít klidně oklikou. Nebo si udělat výlet. Díky Smart Power Managementu z koloběžky vymáčkneš mnohem více než u konkurence s obdobnými parametry.

Silný 350W motor zvládne i stoupání

Rychlá akcelerace a zdolávání kopců jsou pro koloběžku samozřejmostí. S pomocí vyššího výkonu 350 W se nezastavíš ani v 15° kopci. V těch prudších se neboj koloběžce trochu pomoct, baterka ti bude vděčná.

8,5″ nepíchnutelná kola

Pumpičku nech doma, tady defekt nehrozí. 8,5″ bezdušové pneumatiky nikdy nepíchneš a zajistí hladkou jízdu na jakémkoliv povrchu.

7 500 mAh baterie s rekuperací

Protáhni si každou jízdu díky rekuperaci. Během jízdy z kopce a brzdění se část energie vrací zpět do velkokapacitní 7 500 mAh baterky. Efektivní a ekologické.

Kotoučová brzda

Účinná kotoučovka tě spolehlivě zastaví na pár metrech. Ovládá se mechanickou páčkou, takže nedochází k žádné prodlevě a koloběžka začne brzdit ihned po stisknutí.

Automatický tempomat

Po deseti vteřinách jízdy nad nastavenou rychlostí se zapne tempomat, takže můžeš pustit plyn – koloběžka pojede sama, dokud nepřibrzdíš. Tempomat můžeš kdykoliv vypnout v aplikaci.

Reflexní prvky

K hlavnímu LED světlu jsme přidali ještě bezpečnostní reflexní pásky po stranách kol.

LCD displej

Na displeji máš vše, co potřebuješ – rychlost, stav baterie, a zvolený jízdní režim.

Složeno za 3 sekundy

Díky inovovanému systému skládání je koloběžka pevnější než kdy dřív a přesto rychle složitelná.

Specifikace E-Scooter S7500 Plus

Výkon: 350 W (maximální okamžitý výkon až 600 W)

Maximální rychlost: 25 km/h

Maximální dojezd: 25 km*

Brzdný systém: Mechanická kotoučová brzda

Hmotnost: 13 kg

Materiál konstrukce: Hliník

Maximální nosnost: 100 kg

Maximální úhel stoupání: 15°

Rozměry (složená): 110 × 43 × 48 cm

Rozměry (rozložená): 110 × 43 × 120 cm

Výška řídítek: 118 cm

Rozměry nášlapu: 14 × 15 × 61 cm (výška, šířka, délka)

Doporučená požadavky na jezdce: Výška 130 – 190 cm, hmotnost <100 kg, věk 14 – 60 let**

LCD displej: ANO (rychlost, stav baterie, rychlostní režim)

Výbava: LED osvětlení, kotoučová brzda, zvonek

Další funkce: Aplikace pro Android a iOS, tachometr, pojistka proti nechtěnému rozjezdu, volba rychlostního režimu, ukazatel stavu baterie, automatická rekuperace, automatické vypnutí

Funkce aplikace: Nastavení tempomatu, zámek, přepnutí režimů, ovládání LED světel, nastavení rychlostních limitů, stav baterie, teplota baterie, celková ujetá vzdálenost koloběžky, zbývající dojezd

Bezpečnostní prvky: Pojistka proti nechtěnému rozjezdu, LED osvětlení přední i zadní, pomalejší ECO mód pro začátečníky a úsporu energie, nemožnost nabíjet pokud je koloběžka zapnutá, zvonek, zámek, 100% legální pro provoz v ČR/SK a většině států EU

Doba nabíjení: 4-5 h (42 V ⁓ 2 A nabíječka)

Bezpečnostní prvky: Ochrana proti zkratu, ochrana proti přehřátí, přepěťová ochrana, ochrana proti podbití a přebití

* Faktory, které ovlivňují maximální dojezd koloběžky: terén, hmotnost jezdce, okolní teplota, povětrnostní podmínky, rychlost a styl jízdy. Maximálního dojezdu docílíte plynulou jízdou po rovné asfaltové cestě v ECO režimu.

** Zkontrolujte si vždy místní legislativu pro provoz na pozemních komunikacích.

Obsah balení

  • Koloběžka LAMAX E-Scooter S7500 Plus
  • Nabíječka
  • Návod
  • Inbusový klíč
  • Šroubky

Splňují požadavek max. konstrukční rychlosti do 25 km/h. Splňují proto vyhlášku č.341/2014 Sb. Uživatelé se musí řídit stejnými pravidly jako cyklisté viz. zákon § 57 odst. 2 zákona č. 361/2000.

Hodnocení zákazníků