KAABO

Elektrokoloběžka Kaabo Wolf King GT Pro 2022 CZ EDITION

89 999 Kč

Extrémně výkonná elektrická koloběžka se dvěma 2000W motory (špičkový výkon až 8400 W), maximální rychlost 25 km/h*, dojezd až 180 km, stoupání až 50°, IPX5, velká offroadová 11“ kola

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel elem6 s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Wolf King GT Pro (72V/35Ah) 2022 CZ EDITION

Neuvěřitelně výkonná koloběžka Kaabo Wolf King GT Pro představuje to nejlepší od výrobce těchto legendárních koloběžek. Jedná se o nástupce nejvyššího modelu Wolf King GT Pro a kromě vyšší porce výkonu, IPX5 voděodolnosti a směrových světel přináší také úžasný LCD displej.

Nabídne Vám neopakovatelný zážitek na silnici i v terénu. Široká 11" offroadová kola v kombinaci s hydraulickým odpružením umožňují jet téměř jakýmkoliv terénem. Dva 2000W motory se nezaleknou ani až 50° stoupání.

Tato koloběžka je opravdový král elektrických koloběžek! Dle nezávislých recenzí byl její předchůdce Wolf King GT Pro nejlépe ovladatelnou koloběžkou v kategorii extrémně výkonných elektrických koloběžek a model King GT Pro posouvá jízdní a užitné vlastnosti ještě o level dál!

S dojezdem až 180 km není potřeba nabíjet každý den. Vyztužený hliníkový rám zaručuje zvýšenou odolnost. Váha 52 kg je u takto robustní a výkonné koloběžky bezkonkurenční.

Přední i zadní hydraulické kotoučové brzdy s ABS zaručují, že bezpečně zastavíte během okamžiku.

2× 2000 W motor

Dva motory s výkonem 2000 W jsou umístěny v předním a zadním kole. Snadno během okamžiku rozjedou Wolf King GT Pro na maximální rychlost a zvládnou vyšplhat kopec se stoupáním do 50 °. Zároveň můžete jet i jen na jeden motor v ECO režimu

Baterie 72V 35Ah

Užijte si dojezd až 180 km** díky vysokokapacitní Li-ion baterii 72V 35Ah.

Rám z hliníkové slitiny

Rám Wolf King GT Pro z hliníkové slitiny letecké třídy 6082 je kovaný v jednom kuse. Hliník je lehčí a mnohem tužší než ocel.

Hydraulické kotoučové brzdy s ABS

Hydraulické kotoučové brzdy na obou kolech v kombinaci s elektronickou motorovou brzdou zajišťují více než dostatečný brzdný účinek.

Systém řízení baterie (Battery Management System, zkráceně BMS)

Pro zlepšení výkonu a pro prodloužení živostnosti baterií používá Kaabo inteligentní systém správy baterií. Tento systém monitoruje baterii a řídí její nabíjení a vybíjení.

Měření v reálném čase společně s přesný odhadem stavu každého článku baterie pomáhají maximalizovat účinnost využití baterie. Když například brzdíte, může tak baterie absorbovat co nejvíce energie, aniž by ji to poškodilo. Při akceleraci může poskytnout více energie k dosažení většího zrychlení bez poškození baterie. Současně může také zajistit, aby koloběžka neztratila energii v důsledku podpětí, nebo přepětí během jízdy.

Prémiová záruka

Užijte si Prémiovou záruku a kompletní záruční i pozáruční servis. Při koupi koloběžky Kaabo z oficiální distribuce se nemusíte obávat jakýchkoliv komplikací. Naprostou většinu náhradních dílů máme skladem k okamžitému použití. Díky Prémiové záruce nemusíte v případě reklamace nikam jezdit. Stačí, když zde vyplníte formulář k reklamaci.

Technická specifikace

Rozměr složená: 1553 × 270 × 470 mm

Rozměr rozložená: 1260 × 750 × 1300 mm

Hmotnost zařízení: 52 kg

Maximální zatížení: 150 kg

Kola: průměr: 11" offroad kola

Osvětlení: 2 přední reflektory
2 přední LED světla
Přední i zadní směrová světla
Zadní červené LED světlo
Boční LED osvětlení

Max. rychlost: 25 km/h*

Maximální úhel stoupání: 50°

Doba nabíjení: Až 12 hodin (při použití 2× 1,5A nabíječek)

Baterie: 35 Ah / 72 V (2520 Wh) LG

Výkon motoru: 2× 2000 W, lze jet i na 1 motor

Maximální dojezd: 180 km (eco mode)

Brzdy: Hydraulické, kotoučové, s ABS

Odpružení: Přední hydraulické, zadní pružinové

Voděodolnost: IPX5

Obsah balení

  • Koloběžka Wolf King GT Pro (72V/35Ah) 2022 CZ EDITION
  • Uživatelský manuál
  • Sada imbusů
  • Nabíjecí adaptér 220 V 50-60 Hz

Splňují požadavek max. konstrukční rychlosti do 25 km/h. Splňují proto vyhlášku č.341/2014 Sb. Uživatelé se musí řídit stejnými pravidly jako cyklisté viz. zákon § 57 odst. 2 zákona č. 361/2000.

Hodnocení zákazníků