HOUSEFIT

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 40 iRun

22 990 Kč
25 990 Kč -11%
*Od 22. 7. 2024 do 25. 7. 2024

Běžecký pás české značky HOUSEFIT SPIRO 40 iRun je z nové modelové řady této oblíbené čínské značky. Na svou cenu nabízí nadstandardní technické vybavení, komfortní odpružení a moderní elektroniku.

Barva: Tmavě šedá / Tmavě šedá / Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

 • Vybráno DECATHLONem
 • Pouze doručení domů
 • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KKLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

 • Běžecký pás s programy, motor 4 HP
 • Odpružená běžecká plocha 48x135 cm
 • El.sklon 15 %, rychlost 1~18 km/h
 • Podsvícený LCD displej, hrudní pás
 • Bluetooth, tréninkové aplikace
 • Nosnost 135 kg
 • Záruka 3+5 let na rám stroje
 • Servis u vás doma

HOUSEFIT SPIRO 40 iRun Běžecký pás známé a oblíbené značky HOUSEFIT SPIRO 40 iRun je z nové modelové řady této oblíbené čínské značky. Na svou cenu nabízí nadstandardní technické vybavení, komfortní odpružení a moderní elektroniku. Pás je vybaven novou generací tichého, kvalitního motoru s maximálním výkonem 4 HP (2,9 kW), odhlučněným krytem a zesílenou izolací pro snížení vibrací. Rozsah rychlosti je 1 až 18 km/h, snadno ji nastavíte buď tlačítky +/-, nebo přes tzv. horké klávesy, kde vyberete přímo danou rychlost a běhátko na ní postupně zrychlí. Elektronicky nastavitelný sklon běžecké plochy od 0 do 15 % pak umožňuje dokonalou simulaci běhu v terénu. Odpružení "Shock Absorber system" zaručuje spolu s běžeckou plochou o velikosti 48 x 135 cm dostatečný komfort a šetrnost k vašim kloubům. Možnost ovládání sklonu a rychlosti tlačítky na počítači stroje. Bezpečnostní stop-pojistka pro okamžité zastavení stroje.

MODERNÍ TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ HOUSEFIT SPIRO 40 iRun má přehledný LCD podsvícený barevný displej, který zobrazuje hodnoty jako čas, vzdálenost, sklon, rychlost, spotřebu kalorií a tepovou frekvenci Kompletní programová nabídka zahrnuje celkem 15 tréninkových programů mezi mimiž nechybí 12 přednastavených programů (Weight loss, Fa burning, 5 km, Fitness, Hill climbing), 2 HRC programy (HP), manuální režim apod. Jednotlivé programy lze libovolně upravovat na nižší či vyšší intenzitu. HRC program řízený tepovou frekvencí, v závislosti na parametrech cvičence a požadovaném cíli (spalování tuku, zvýšení kondice ...). V tomto režimu běžecký pás koriguje velmi jemně rychlost běhu či sklon pásu tak, aby vás udržel ve zvolené zóně tepu. Pro optimální funkci tohoto programu doporučujeme využít hrudní pás pro přesné měření tepu. Součástí pásu je i bezpečnostní stop-pojistka, která v případě uklouznutí apod. trenažér okamžitě zastaví. USB vstup slouží pro dobíjení tabletu, či smartphonu.

TRÉNINKOVÉ APLIKACE PRO MOBIL HOUSEFIT SPIRO 40 iRun má možnost připojení tréninkové aplikace iConsole+. Jsou to tréninkové aplikace, které díky bluetooth připojení prostřednictvím vašeho tabletu umožňují rozšíření vaší základní programové nabídky. Díky aplikaci iConsole+ si můžete přes systém GOOGLE MAPS vytvářet tréninkové trasy po celém světě a trénovat kdekoliv vás napadne a to zcela ZDARMA. Stáhnout si aplikaci iConsole+ můžete pro ANDROID, či iOS (APPLE). Tablet není součástí dodávky.

ODPRUŽENÁ BĚŽECKÁ PLOCHA Prostorná běžecká plocha o rozměrech 48 x 135 cm umožňuje bezpečný a pohodlný běh a svou pozornost tak můžete věnovat sledování vašeho oblíbeného filmu či kanálu youtube. Komfortní odpružení "Shock Absorber system" zaručuje maximální komfort při běhání a šetrnost k vašim kloubům. Nemusíte se tak bát, že Vaše klouby budou trpět při pravidelném běhání či chůzi. Běžecká kurta je při nulovém sklonu ve výšce 18 cm od země.

MOŽNOST SLOŽENÍ A PŘESUNU PÁSU Tento model má samozřejmě možnost sklopení běžecké plochy do vertikální polohy čímž docílíte rozměru pásu (dxšxv) 107 x 74 x 146 cm. Pás je vybaven pomocným tlumičem, který umožňuje snadné sklopení i ženám a zaručuje bezpečné rozložení pásu, které díky němu probíhá plynule a pomalu. Součástí tlumiče je i bezpečnostní pojistka, která zabraňuje nechtěnému sklopenáí pásu například dětem.
Po sklopení lze pás díky integrovaným přepravním kolečkům snadno přemístit v prostoru. Sklopením pásu ušetříte polovinu prostoru, když zrovna neběháte. Na sklopení je zapotřebí minimální síly.

SNÍMÁNÍ TEPOVÉ FREKVENCE Měření tepové frekvence je u běžeckého pásu HOUSEFIT SPIRO 40 iRun možné dvěma způsoby. Buď klasicky přes dlaňové snímače (hand pulsy), případně bezdrátově přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHZ s přesností EKG.

NASTAVITELNÝ SKLON až do 15 % Dokonalá simulace běhu v terénu díky elektronicky ovládanému sklonu běžecké plochy v rozsahu 0 až 15%. Sklon lze měnit jak ručně tlačítky, tak i automaticky během tréninku při využití některého z tréninkových programů, či tréninkové aplikace. Konzole také nabízí tzv. horké klávesy pro okamžité nastavení přednastaveného sklonu a rychlosti. Nemusíte tak 10x mačkat tlačítko "+", ale jednoduše zmáčknete požadovaný sklon, či rychlost kterou chcete běžet a pás na ni postupně zrychluje.

MP3 PŘEHRÁVAČ S REPRODUKTORY I NABÍJEČKA Tento model nabízí připojení vašeho mobilu, či MP3 přes klasický 3,5" jack imput. Díky zabudovaným reproduktorům, tak můžete poslouchat hudbu pro větší zábavu při běhání. Součástí pásu je i kabel pro připojení vašeho telefonu k MP3 a nabíjecí USB konektor, který najdete na předním panelu ovládacího počítače.

Hodnocení zákazníků