GUMOTEX

Gumotex kánoe Scout

42 590 Kč

https://www.vodacke-centrum.cz/nafukovaci-kanoe-gumotex-scout/p1650

Barva: Červená

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Water Element

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Podrobný popis produktu Model: Nafukovací kánoe Scout Standard od Gumotex

Popis: Scout Standard je výjimečná nafukovací kánoe, která kombinuje tradiční vzhled s moderními technologiemi. Tvar této kánoe připomíná klasické laminátové nebo plastové lodě, kde příď lodi rozráží vodu a snižuje odpor při plavbě. Scout Standard nabízí obrovský vnitřní prostor, vysokou nosnost a vynikající jízdní vlastnosti, a to jak na klidných vodách, tak na divokých řekách až do obtížnosti WW3.

Inovativní systém výztuh T-BONES zajišťuje vynikající pevnost a tuhost lodi, čímž se jízdní vlastnosti lodi přibližují pevné lodi. Volitelné nastavení tuhosti celého systému lze přizpůsobit požadavkům uživatelů. Scout Standard je ideální pro vícedenní výlety s bagáží, odvážné posádky v peřejích i rodiny s dětmi při poklidných vyjížďkách.

Recenze a zkušenosti: Scout Standard se vyznačuje neuvěřitelnou rychlostí a obratností díky širokému, plochému dnu, které zajišťuje stabilitu a snadnou manévrovatelnost. Ve srovnání s modely Baraka a Pálava je Scout nejrychlejší a největší, s velkým vnitřním prostorem a výbornou stabilitou na méně divoké vodě. V peřejích je Scout rovněž velmi obratný, umožňuje snadné vyhýbání překážkám a nabízí pohodlné sezení díky sedačkám s PU pěnou „COMFORT PAD“.

Během testování na Divoké Orlici se ukázalo, že Scout výborně zvládá rychlé a manévrovatelné jízdy, aniž by do lodi vnikala voda. Díky vysokým bokům a zvednutým špicím je Scout chráněn proti stříkání vody, což zvyšuje komfort během plavby. Výborná stabilita a obrovský vnitřní prostor dělají z této kánoe ideální volbu pro rodinné výlety a dobrodružství.

Technické parametry:

Délka: 445 cm Šířka: 95 cm Hmotnost: 25 kg Maximální nosnost: 450 kg Materiál: NITRILON® Typ pádla: Kanoistické, vesla Maximální počet osob: 3 osoby Výbava lodi:

Samovylévací dno s rolovacím uzávěrem Sedačky s PU pěnou „COMFORT PAD“ Systém výztuh T-BONES Stehenní popruhy s bezpečnostní sponou Vázací a bezpečnostní lano na přídi a zádi Dvojice úchytů na bagáž Trubková madla na přídi a zádi Pružné smyčky s kuličkou na uchycení pumpy Přetlakový ventil ve dně lodi Push-push ventily Transportní vak O výrobci - Gumotex: Firma Gumotex, založená v roce 1949 v České republice, je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců nafukovacích člunů. Původně zaměřená na výrobu pneumatik a hadic, firma se postupně specializovala na výrobu vysoce kvalitních nafukovacích člunů z PVC materiálů, které jsou díky své odolnosti a snadné údržbě oblíbené jak pro rekreační, tak profesionální užití. Technologie, jako je termo-svařování a použití inovativního materiálu NITRILON®, zajišťují vysokou odolnost, dlouhou životnost a minimální náchylnost k prasknutí a oděru. Tato technologie a materiály činí Gumotex lídrem v oboru, schopným vyrobit čluny vhodné pro extrémní podmínky na divokých řekách i na otevřeném moři.

Scout Standard je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a spolehlivou kánoe pro rozmanité vodácké aktivity, od rodinných výletů po adrenalinové výpravy na divoké vodě.

Hodnocení zákazníků