FREEDIVE PRAHA

Potápění na nádech do -40 m (asistent instruktora)

9 500 Kč

Nejhlubší freedivingový kurz AIDA, který vás kvalifikuje na asistenta instruktora. Hloubky 30-38 m. Freedivingová maturita. :)

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Freedive Praha

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

FREEDIVINGOVÝ KURZ: AIDA 4

Nejvyšší žákovský stupeň freedivingu, který vás zavede do hloubek, jež se ještě nedávno považovaly za neslučitelné s lidským životem. Získáte ještě hlubší vhled do tohoto fascinujícího sportu a naučíte se všechny klíčové dovednosti, které freediver potřebuje ovládat.

Kurz AIDA 4 vyžaduje přístup k hloubkám 32-38 metrů, což znamená náročnou výzvu pro vaše tělo i mysl. Předpokladem pro účast na kurzu je splnění předchozí kvalifikace AIDA 3 (nebo ekvivalent) a absolvování akreditovaného kurzu první pomoci v posledních dvou letech.

Během čtyřdenního kurzu se budete zabývat širokým spektrem teoretických a praktických témat. Naučíte se prevenci dekompresní nemoci, metodiku tréninku a odpočinku, protahování dýchacích svalů a specifický strečink pro freediving, výživu a její vztah k freedivingu, obsluhu freedivingové bóje a práci se studenty v roli asistenta.

Ve skutečné praxi budete zdokonalovat své dovednosti při zadržování dechu (STA), plavání na vzdálenost (DYN) a ponořování do hloubek 32-38 metrů. Naučíte se také techniku mouthfill, využívání FRC (funkční reziduální kapacity plic), řešení krizových situací v hloubkách 15-20 metrů a práci v rámci buddy systému a záchrany ve větší hloubce.

Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte mezinárodně uznávaný certifikát AIDA 4, který potvrdí vaše pokročilé freedivingové dovednosti a kvalifikuje vás jako velmi pokročilého freedivera.

Pokud máte zájem se zúčastnit kurzu AIDA 4 nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s vaším freedivingovým dobrodružstvím.

Hodnocení zákazníků