FREEDIVE PRAHA

Potápění na nádech do -20 m (hluboko)

7 500 Kč

Kurz, který tě provede kompletními základy freedivingu. Ponoř se s lehkostí 12-20 metrů hluboko na jeden nádech a prohlub hranice svých podvodních dobrodružství.

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Freedive Praha

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Kurz AIDA 2: základy hloubkového potápění na nádech

Tento kurz je ideální pro začátečníky bez předchozích zkušeností s freedivingem. Přijměte výzvu a prozkoumejte hloubky až do -20 m, buď ve vybraných hlubokých bazénech, v moři, nebo v lomech a jezerech.

Během kurzu se naučíte důležité teoretické základy, včetně fyziologie, fyziky a psychologie freedivingu. Zvládnete freedivingové dýchání, relaxační techniky, vyrovnávání tlaku, techniku plavání pod vodou a bezpečnostní pravidla. Seznámíte se s různými freedivingovými disciplínami a získáte důležité znalosti o vybavení pro tento sport.

Naučíte se nedýchat po dobu delší než 2 minuty, uplavat pod vodou vzdálenost přes 40 m a potápět se do hloubky 12-20 m. Nacvičíte efektivní styl zanoření, plavání s ploutvemi a provádění záchrany z hloubky až 10 m. Na závěr kurzu čeká teoretický a praktický test, který vám umožní získat mezinárodně uznávaný freedivingový certifikát AIDA 2.

Rádi vám pomůžeme vybrat nejlepší příležitost pro absolvování kurzu. Připojte se k nám a objevte svět pod hladinou.

Hodnocení zákazníků