FITBIT

2ND LIFE - FITBIT VERSA PEACH +STRAP - Velmi dobrý stav - Nové

3 349 Kč
4 199 Kč -20%
*Od 8. 5. 2024 až do vyčerpání zásob

B - velmi dobrý stav - produkt je nový, nepoužitý a kompletní, některé díly mohly být vyměněny za originální, produkt má minimální kosmetické vady.

STAV VELMI DOBRÝ

Barva: Oranžová

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu

Vlastnosti: Cvičení na displeji. Sledování GPS: použijte GPS z vašeho chytrého telefonu a zjistěte víc o svém běhání (rychlost a vzdálenost). Hudba bez telefonu: do hodinek si můžete stáhnout a poslouchat víc jak 300 skladeb. Bluetooth. Aplikace: dostanete se k aplikacím na získání fyzické kondice, na sport, k aktualitám, informacím o cestování, dopravě atd. Stačí poklepnout. Oznámení z mobilu. Výdrž baterie: 4 dny a víc. Sledování tepové frekvence. Platby: své kreditní a debetní karty můžete používat kdekoliv, kde jsou povoleny bezkontaktní platby. Víc než 15 tréninkových režimů: sledujte specifické tréninky v režimu běh, cyklo nebo hmotnost a zobrazte si na displeji statistiky v reálném čase, získejte přehled o svých tréninkových aktivitách. Chytré sledování SmartTrack. Osobně nastavené výzvy pro budování fyzické kondice. Každodenní aktivita: krokoměr, tepová frekvence, překonaná vzdálenost, výdej kalorií, počet překonaných stoupání, počet aktivních minut, aktivita po hodinách a doba nečinnosti. Zdraví pro ženy: hodinky Versa a aplikaci Fitbit můžete využít k vedení menstruačního kalendáře, sledovat jednotlivé příznaky a porovnat svůj cyklus s ostatními zdravotními statistikami, jako je spánek, úroveň aktivit a hmotnost. Už brzy. Kontrola spánku a jeho fází. Odolnost proti vodě a sledování plaveckých aktivit: vodotěsnost 50M v bazénu nebo v dešti. Kontrola uplavané vzdálenosti, vydaných kalorií a doby plavání. Úroveň kardio kondice. Řízené dýchání: během dne využijte okamžiky klidu a vyzkoušejte osobně nastavené řízené dýchání, které vychází z vaší tepové frekvence. Osobně nastavitelné zobrazení hodin.

Hmotnost a rozměry: Řemínek S: pro obvod zápěstí od 140 do 180 mm. Řemínek L: pro obvod zápěstí od 180 do 220 mm. Velikost displeje: 24,075 × 24,075 mm. Šířka: úhlopříčka 34,0 mm. S ultra lehkým geometricky tvarovaným pouzdrem jsou hodinky Versa tenké a pohodlné pro neformální nošení ve dne i v noci.

Sada obsahuje: Fitbit Versa broskvové. Klasické řemínky (S a L). Šedý řemínek. Dobíjecí kabel.

Jazyk: Zařízení nepodporuje český jazyk.

Stav B (velmi dobrý) – produkty jsou nové, kompletní a ještě nebyly použity. Díly jsou původní nebo mohly být vyměněny za originální našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají minimální kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (pratelné), praskliny, natržení, malá poškození, která lze snadno odstranit nebo se nachází na málo viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků