FITBIT

2ND LIFE - FITBIT VERSA LITE BLUE - Velmi dobrý stav - Nové

3 899 Kč
4 799 Kč -18%
*Od 8. 5. 2024 až do vyčerpání zásob

B - velmi dobrý stav - produkt je nový, nepoužitý a kompletní, některé díly mohly být vyměněny za originální, produkt má minimální kosmetické vady.

STAV VELMI DOBRÝ

Barva: Modrá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu

Sledování každodenních aktivit a srdečního tepu: Krokoměr, tepová frekvence, překonaná vzdálenost, výdej kalorií, počet aktivních minut, aktivita po hodinách a doba nečinnosti. Měření srdečního tepu: měřte si spálené kalorie, upravte své výkony při sportu, pozorujte vývoj srdečního tepu při odpočinku a účinněji tak zjistíte svou kondici.

Tempo a vzdálenost v reálném čase: Využijte GPS vašeho smartphonu k prohlížení statistik o běhu a chůzi v reálném čase (rychlost a dosažená vzdálenost) a pak si zobrazte trasu na mapě v aplikaci Fitbit.

Oznámení z mobilu: Prohlédněte si oznámení o hovorech, SMS nebo oznámení z kalendáře přímo na displeji a získávejte aktuality z vašich oblíbených aplikací. Dostupné, jen pokud máte telefon v blízkosti.

Zdraví pro ženy: Naučte se lépe znát své tělo a používejte chytré hodinky Versa a aplikaci Fitbit i k vedení menstruačního kalendáře, záznamu příznaků, předpokládaného ovulačního období, zjišťování tendencí vašeho cyklu a porovnání s ostatními statistikami o vaší kondici jako je spánek, aktivita a hmotnost.

Sledování spánku a řízené dýchání: Sledování spánku: zobrazte si délku trvání fází lehkého, hlubokého a REM spánku a využijte osobních informací pro lepší spánek. Řízené dýchání: během dne využijte okamžiky klidu a vyzkoušejte osobně nastavené řízené dýchání, které vychází z vašeho srdečního tepu.

Velikosti a rozměry: Velikost S: obvod zápěstí od 140 do 180 mm. Velikost L: obvod zápěstí od 180 do 220 mm. Rozměry: délka úhlopříčky 34,0 mm, velikost displeje 24,075 mm × 24,075 mm.

Obsah balení: Hodinky Fitbit Versa edice Lite. 1 ovládací tlačítko. Klasický náramek (S a L). Nabíjecí kabel.

Stav B (velmi dobrý) – produkty jsou nové, kompletní a ještě nebyly použity. Díly jsou původní nebo mohly být vyměněny za originální našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají minimální kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (pratelné), praskliny, natržení, malá poškození, která lze snadno odstranit nebo se nachází na málo viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků