FINNLO

Posilovací věž FINNLO Autark 1500

53 990 Kč

FINNLO AUTARK 1500 patří do bezkonkurenční řady posilovacích strojů AUTARK známé německé značky FINNLO. Věž umožňuje procvičení více než 30 variant cviků na celé tělo.

Barva: Černá / Šedá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Universální posilovací věž
  • Možnost dokoupení 20 kg zátěžových cihel navíc
  • Výškově nastavitelný sedák, kopač
  • Kladky s kuličkovými ložisky
  • Nosnost 120 kg, sada závaží 80 kg
  • Záruka 3 roky, značkový servis doma

FINNLO AUTARK 1500 Jedná se o masivní posilovací věž s propracovanou ergonomií pohybu pro pravidelný domácí silový trénink, která uspokojí i náročnější cvičence. Oproti jiným posilovacím věžím v této cenové relaci poskytuje dokonalé přizpůsobení všech stanovišť pro drobnější i vyšší postavy, požadovaného rozsahu pohybu a nastavení úhlu v kterém chcete trénovat. Možnost nastavení sedla, zádové opěrky, butterfly (peck-deck) či adaptéru na předkopávání/zakopávání.

Všechny kladky jsou osázeny kvalitními průmyslovými ložisky s mechanismem pro dopínání. Převodový systém disponuje pevnými ocelovými lanky ochrannou vrstvou a excentrickým náběhem.

FINNLO AUTARK 1500 nabízí nespočet cviků na celé tělo jako peck-deck, bench press, veslování, cviky na horní a spodní kladce, středová kladka na břišní svaly a desítky dalších.

Požadovaný prostor (d x š x v): 205 x 245 x 215 cm

INDIVIDUÁLNÍ NASTAVENÍ Věž FINNLO AUTARK 1500 umožňuje dokonalé přizpůsobení všech stanovišť pro drobnější i vyšší postavy okolo 200 cm, požadovaného rozsahu pohybu a nastavení úhlu v kterém chcete trénovat. Možnost nastavení sedla, zádové opěrky, butterfly (peck-deck) či adaptéru na předkopávání/zakopávání.

Šetří tím vaše klouby a umožňuje dokonalé "procítění" cviku.

NASTAVITELNÁ RAMENA Adaptér určený na tlaky Vám dokonale protrénuje prsní svaly. Díky němu můžete cvičit klasické tlaky na prsa či peck deck na rozpažování. Ramena adaptéru je možné nastavit až do pěti úhlů, díky čemu je zaručená maximální variabilita při cvičení. Úchopová madla mají protiskluzový povrch pro stabilní úchop při tréninku.

ADAPTÉR PŘEDKOPÁVÁNÍ Jako jediná věž v této cenové relaci má FINNLO AUTARK 1500 možnost dokonalého nastavení adaptéru na předkopávání a zakopávání včetně nastavení rozahu pohybu a přizpůsobení dle délky nohou.

Díky možnosti nastavení úhlu v kterém chcete cvičit, pohodlné tvarované polstrování a přirozená ergonomie pohybu zaručují maximální komfort a šetrnost k Vašim kloubům.

ADAPTÉRY Součástí dodávky jsou i profesionální adaptéry pro stahování horní kladky s ochranným čalouněním, tricepsové lano a adaptéry na protisměrnou kladku. Dále je součástí spodní kladka pro veslování a protiskluzovými nášlapy pro maximální stabilitu.

Součástí je řada adaptéru upevnitelná přes klasickou karabinu, ale nabízíme celou řadu dalších posilovacích adaptérů k dokoupení.

SAMOSTATNÁ SPODNÍ KLADKA Díky samostatně vyvedené spodní kladce U FINNLO AUTARK 1500 je cvičení na ní komfortnější a zátěž je lépe zpřevodovaná. Dokonalý přístup ke spodní kladce umožňuje více cviků než řešení používané většinou výrobců, kdy je spodní kladka vyvedena pod kopačem. To zaručuje komfort při cvičení, správný rozsah cviků a zátěž můžete i lépe dávkovat.

ZÁSOBNÍK CIHEL FINNLO AUTARK 1500 nabízí v krytém zásobníku zátěžové cihly o celkové hmotnosti 80kg rozdělených do 16ks po 5 kg. Váhu vytvářející odpor si navíc lze navýšit pomocí přídavného závaží (20 kg) až na 100 kg, které si u nás lze dokoupit! Maximální zátěž v tahu je až 135 kg. Nastavení zátěže se provádí jednoduše pomocí kolíku a díky krytu cihel je garantována maximální bezpečnost bez nutnosti jakékoliv další manipulace se závažím.

Možnost navýšení zátěže je dost výjimečné, díky tomu se tak nemusíte bát, že by jste si nemohl naplno zatrénovat na jakémkoliv cviku.

ZÁRUKA A SERVIS Na produkty značky Finnlo poskytujeme záruku 3 roky. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma. Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů po uplynutí záruky.

PROČ STROJE ZNAČKY FINNLO? Značka FINNLO je vlajkovou lodí společnosti HAMMER SPORT A.G. která už desítky let patří oblíbené výrobce vybavení pro domácí i komerční fitness. Prostřednictvím propojení kvality, technického a designového pojetí se fitness stroje FINNLO staly uznávanou značkou ve světě sportu. Ve výrobcích FINNLO najdete kompletní sortiment zařízení pro fitness a volný čas jež nese vysoký standard kvality a ergonomie.

Hodnocení zákazníků