FINNLO MAXIMUM

Veslovací trenažér FINNLO MAXIMUM Cross Rower CR2.5

75 990 Kč
89 990 Kč -15%
*Od 23. 7. 2024 do 26. 7. 2024

Finnlo Maximum Cross Rower CR2.5 je veslovací trenažér, který kombinuje prvky klasického veslování s prvky silového tréninku. Pomůže vám zredukovat váhu, zpevnit postavu nebo zvýšit úroveň kondice.

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

 • Vybráno DECATHLONem
 • Pouze doručení domů
 • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

 • Vysoký standard kvality
 • Precizní zpracování
 • Moderní LCD displej
 • Obousměrný chod
 • Plynulý a tichý chod
 • Dostatečný rozsah zátěže
 • Bluetooth připojení
 • Tréninkové aplikace
 • Ověřený výrobce
 • Snadná manipulace
 • Nadstandardní záruka a servis

VESLOVACÍ TRENAŽÉR FINNLO MAXIMUM CROSS ROWER CR2.5 Při veslování jste pod neustálým tlakem, protože odpor je vytvářen v obou směrech. Tedy kombinujete vytrvalost se sílou současně a zvyšujete komplexnost posílení všech svalových skupin! Kvalitní mechanika, přirozená ergonomie a 14kg setrvačník zajišťují plynulý a tichý pohyb při každém tréninku. Masivní konstrukce zajišťuje nosnost stroje do 136 kg.

POČÍTAČ S LCD DISPLEJ Součástí stroje je počítač s dotykovým LCD displejem, držák na tablet / smartphone, držák na lahev, přihrádka na příslušenství, Bluetooth zařízení. Počítač je vybaven dotykovým LCD displejem, který zobrazuje všechny důležité hodnoty, jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, tepovou frekvenci. Z programové nabídky je k dispozici 6 přednastavených programů. Tepová frekvence je měřena přes hrudní pás o frekvenci 5 kHz (hrudní pás není součástí dodávky, ale můžete si jej u nás dokoupit).

TRÉNINKOVÉ APLIKACE Zábavu a radost při tréninku vám zajistí aplikace Inspire, ke které se připojíte přes váš tablet či smartphone prostřednictvím Bluetooth zařízení. Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost). Součástí počítače je integrovaný držák na tablet, smartphone, Bluetooth zařízení.

NASTAVENÍ A VYBAVENÍ Odpor lze regulovat ve 12 stupních prostřednictvím manuálně otočného regulátoru na pojezdových multiúchopových madlech. Předností tohoto trenažéru je, že vytváří odpor v obou směrech při veslování. Vyrovnávače nerovnosti zajišťují maximální stabilitu při tréninku a transportní kolečka v přední části stroje usnadní manipulaci při transportu trenažéru. Profesionální ergonomie extra silného čalouněného sedadla zajišťuje příjemný a pohodlný pocit sezení během tréninku. Pevné zafixování chodidla pro maximálně stabilní postoj zajišťují nášlapy s protiskluzovým povrchem. Vnitřní vzdálenost pedálů je 10 cm. Při vysoké intenzitě tréninku je důležité, aby noha byla pevná a stabilní, což vám tento stroj zajistí. Vy se tak můžete soustředit na samotné veslování a správnou techniku. Součástí výbavy je také praktický držák na láhev s vodou pro osvěžení při tréninky. Díky tomu si můžete užívat dlouhotrvající trénink s maximálním komfortem.

ZÁRUKA A SERVIS Na stroje značky FINNLO poskytujeme pro domácí prostředí prodlouženou záruku 3 roky. Kvalifikovaný značkový záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma. Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů po uplynutí záruky. Vše pro Vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky FINNLO.

PROČ STROJE ZNAČKY FINNLO? Značka FINNLO je vlajkovou lodí společnosti HAMMER SPORT A.G. která už desítky let patří oblíbené výrobce vybavení pro domácí i komerční fitness. Prostřednictvím propojení kvality, technického a designového pojetí se fitness stroje FINNLO staly uznávanou značkou ve světě sportu. Ve výrobcích FINNLO najdete kompletní sortiment zařízení pro fitness a volný čas jež nese vysoký standard kvality a ergonomie.

Hodnocení zákazníků