DOMYOS

2ND LIFE - Běžecký pás T540C 45 × 125 cm - Ucházející stav - Použité

8 299 Kč
14 999 Kč -44%
*Od 27. 4. 2024 až do vyčerpání zásob

použité - D - ucházející stav - Byl vystaven 2 roky v showroomu. Má viditelné známky používání - je na mnoha místech poškrábaný, špinavý od prachu a na vrchní straně pouzdra má hlubší poškrábání.

STAV UCHÁZEJÍCÍ

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu naleznete ZDE. FR

Na běh do rychlosti 16 km/h s náklonem do 10 %. Běžecká plocha o rozměrech 45 × 125 cm pro maximální pohodlí. 24 přednastavených tréninků, které se dají nastavit podle úrovně. Kompatibilní s aplikacemi Domyos E-Connected a Kinomap. Výkon motoru T540 je 1,25 HP a 932 W. Průměrná spotřeba energie je 395 W (uživatel o hmotnosti 90 kg s rychlostí 8 km/h). 8 programů „Zdraví“ na zpevnění svalů a lehký kardiotrénink, 8 programů „Spalování kalorií“ pro zbavení se přebytečných kil, 8 programů „Vytrvalost“ pro rozvoj fyzické síly a trénink výdrže.

Stav produktu: Byl používán 8 měsíců v prodejně. Má viditelné známky používání a škrábance na několika místech. Na displeji jsou 2 oděrky, které však nemají vliv na funkčnost zařízení. Bez originální krabice.

Stav D (ucházející) – produkty mohou být nové, dlouhodobě použité/testované, odkoupené (službou BuyBack) nebo nekompletní. Mohla proběhnout větší oprava nebo výměna dílů za originální nebo náhradní komponenty, provedená našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají větší kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (nepratelné), praskliny, natržení, obvykle na viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě nebo běžným použitím.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků