DBX BUSHIDO

Boxovací pytel MMA DBX BUSHIDO 130 cm 40 kg

3 399 Kč

Boxovací pytel MMA DBX BUSHIDO 130 cm 40 kg

Barva: Černá / Červená

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Abistore sport

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Tréninkový pytel MMA od firmy DBX BUSHIDO byl navržena ve spolupráci s profesionálními bojovníky smíšených bojových umění. Díky jeho tvarování je ideální na trénink široké škály technik ve stoje, ale lze s ním trénovat také hody a techniky boje na zemi.

Pytel MMA je yvroben z patentovaného, 7-mi vrstvého materiálu (plawil), do kterého ja zatavea nylonová síťka - toto řešení zajišťuji maximální možnou elasticitu materiálu. Průměr pytle je 42 centimetrů a díky tvarování umožňuje trénink kopů a úderů pod různými úhly. Na zavěšení jsou použity svařované řetězy s celkovou nosností 500 kilogramů, zakončeny jsou otočným okem, takže se během tréninku nezamotají. Řetězy jsou s pytlem spojeny pomocí trojúhelníkových ok, tento tvar nedeformuje nosné popruhy a prodlužuje tak jejich životnost - popruh je zatížen rovnoměrně, nikoliv pouze na okrajích, jak to bývá u konkurenčních modelů, které používají kulatá oka. Popruhy jsou překryty dodatečnou manžetou z plawilu, která prodlužuje životnost popruhů.

Výplň pytle tvoří směs 4 materiálů:

džínovina a rozmělněný filc - tyto materiály mají vysokou hustotu a tvoří většinu hmotnosti pytle fleece - podílí se na elasticitě náplně a zvětšuje komfort tréninku textilní řezanka - zajišťuje celkové a rovnoměrné vyplnění pytle

Součástí dodávky je vrchlík, který se nasadí na horní část pytle a jeho úkolem je skrytí řetězů během házení s pytlem a během tréninku s pytlem na podlaze. Vrchlík drží pevně na svém místě díky suchému zipu po celém obvodu.

Parametry:

Materiál: 7-mi vrstvý plawil, ocel, odřezky textilu, nylon Rozměry:

Výška pytle: 130 cm Průměr pytle: 42 cm Délka řetězů: cca. 40 cm Výška pytle vč. řetězů: cca. 170 cm

Hmotnost: cca. 40 kg (+- 10%)

Upozornění:

Norma: Záruka 24 měsíců

Hodnocení zákazníků