COASTO

Nafukovací paddleboard COASTO Nautilus 11'8''x34''x6'' BLUE

14 000 Kč

Kvalitní touringový paddleboard COASTO vyrobený dvouvrtsvou technologií TTS. Paddleboard je díky své stabilitě a velkému množství úchytů jako stvořen pro dlouhé výlety.

Barva: Modrá / Bílá / Oranžová

355 MM Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Snowboardel

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Paddleboard COASTO Nautilus 11'8''x34''x6''

Paddleboard Nautilus od značky Coasto je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Touring, tedy ideální paddleboard pro dobrodruhy a romantiky :-) Díky velké šířce je plovák extrémně stabilní a díky protáhlé špičce velmi vhodný pro pádlování na delší vzdálenosti. Povrch plováku je potažen nášlapnou protiskluzovou vrstvou z EVA pěny o vysoké tloušťce a tak je velmi pohodlný. Na palubě je umístěno** 5 madel pro snadnou manipulaci **s naloženým paddleboardem. Ke středovému madlu navíc můžete díky suchému zipu přidělat pádlo. 4 D-ringy vám umožní připnutí kajakové sedačky a pohodlná opěrka na nohy vám jízdu v sedě  ještě více zpříjemní. (sedačka není součástí balení, opěrka na nohy ano). Na spodní straně špičky je praktický nárazník z gumy, který ochrání váš paddleboard před proražením. Plovák je vybaven jednou odnímatelnou flosnou typu Slide-In a dvěmi malými fixními flosnami. Model

Nautilus je jeden z nejlepších Touringových modelů na trhu.

Vlastnosti:

Thermo Twin Skin (TTS) Paddleboard je vyroben technologií fusion, která spočívá v tom, že jsou dvě vrstvy PVC při výrobě slisovány (slaminovány) velkým tlakem bez použití lepidla. Při tomto procesu dochází k výrazné úspoře hmotnosti a výroba má rovněž ekologičtější charakter.

Rozměry:

- Délka: 11'8" / 355cm
- Šířka: 34" / 86cm
- Tloušťka: 6" / 15cm

Transportní batoh firmy Coasto **je vybaven kolečky **pro snadné cestování. 

Hodnocení zákazníků