ASICS

2ND LIFE - Pánské tenisové boty Asics Gel Solution (H39F38)-Dobrý stav - Použité

899 Kč
1 999 Kč -55%
*Od 28. 5. 2024 až do vyčerpání zásob

použité - C - dobrý stav - Boty nemají originální etikety a obal. Jsou mírně zašpiněné na podrážce a také na přední části boty. Zákazník měl boty jeden den.

STAV DOBRÝ

Barva: Modrá

38 Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu:

Vysoce odolná pryž AHAR+ na strategických místech zaručuje přilnavost a odolnost podešve. Kombinace síťoviny a pryže je zárukou prodyšného, pružného a odolného svršku. Pružná špička a hmotnost jen 370 g umožňují dosažení maximální dynamiky. Technologie GEL na patě a ve špičce tlumí nárazy při došlapu a usnadňuje pohyb vpřed i do stran. Mezipodešev je vyrobena z nového materiálu Solyte, díky které je lehčí, odolnější a poskytuje dobré tlumení došlapu. Skladování: Obuv skladujte na suchém a chladném místě a po každém použití pravidelně vyjímejte vnitřní vložku.

Stav produktu: Boty nemají originální etikety a obal. Jsou mírně zašpiněné na podrážce a také na přední části boty. Zákazník měl boty jeden den.

Stav C (dobrý) – produkty mohou být nové nebo krátkodobě použité/testované, kompletní. Mohla proběhnout oprava nebo výměna dílů za originální nebo náhradní komponenty, provedená našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (nepratelné), praskliny, natržení, obvykle na viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě nebo běžným použitím.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků