ARVA

2ND LIFE - Lavinová sonda AVA AXIO ARVA - Velmi dobrý stav - Nové

4 649 Kč
5 799 Kč -19%
*Od 14. 5. 2024 až do vyčerpání zásob

B - velmi dobrý stav - produkt je nový, nepoužitý a kompletní, některé díly mohly být vyměněny za originální, produkt má minimální kosmetické vady.

STAV VELMI DOBRÝ

Barva: Bílá / Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu:

Dosah: Maximální dosah: 60 m. Vyhledávací pole. 60 m. Výdrž: 250 hodin v režimu vysílání. Skladnost: 112 × 75 × 30 mm. Hmotnost = 230 g. Signál: digitální a analogový. Kontrola: Automatické přepnutí do režimu vysílání pokud se utrhne další lavina. Počet hledaných osob: 5+ Upozornění: Vyhledávač noste co nejpevněji na těle, aby nedošlo k jeho utržení. Jeho stav kontrolujte před každým výjezdem na sjezdovku. Pravidelně se trénujte. Naučte se přijmout, že oběti již nelze pomoci. Díky technologii SPHERIC SEARCH přístroj během celého hledání používá všechny tři antény.

Stav B (velmi dobrý) – produkty jsou nové, kompletní a ještě nebyly použity. Díly jsou původní nebo mohly být vyměněny za originální našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají minimální kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (pratelné), praskliny, natržení, malá poškození, která lze snadno odstranit nebo se nachází na málo viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků